Problemy z nagrywarkami LG

(Krzywojw) #1

Witam!

Mam problem z dwoma nagrywarkami LG. Pierwsza to GH22-LS. Zaczęło się od tego, że chciałem koledze nagrać moje pismo napisane w wordzie z dysku E: . Podczas 30% nagrywania usłyszałem dziwny dźwięk z komputera - coś w stylu pyknięcia wyłączającego się urządzenia. Komputer się zawiesił i tylko reset pomógł. Musiałem restartować komputer 2 razy, żeby odpalił się windows. Spróbowałem nagrać obraz gry z dysku D (myślałem, że to wina dysku). To samo w 20% - pyk i restart komputera. Próbowałem włożyć płytę i skopiować pliki na pulpit. Podczas kopiowania komputer znów się zaciął. Tylko niewielkie pliki (np. plik notatnika) dostaje się na dysk twardy. Z obrazem gry, lub filmem nie ma szans. Płyt audio CD i gier z menu też nie czyta. Napęd ma może rok.

2 problem z 4 letnią nagrywarką LG. Po jakimś czasie po prostu płyta przestała nagrywać (Nero i napęd dostaje świra, a płyta się grzeje, komputer odkorkuje się dopiero jak wyjmę płytę) i raz na jakiś czas "tacka" nie wyskakuje.

Mój sprzęt:

Płyta główna ASROCK P4i65G

Procesor Celeron 2.80 GHz

Ram Kingston 1,5 GHz

Karta graf. Radeon HD 3850

(Golden Finger) #2

Przeniesiony z Problemy :arrow: Hardware, Sterowniki

(karllodprogramy) #3

sprawdź napięcia i temperatury i podaj je.... everast

sprawdź u kogoś te nagrywarki

pożycz od kogoś zasilacz i podmienień ze swoim....

sprawdź programami antywirusowymi

Użyj programu everast

http://www.dobreprogramy.pl/Everest-Hom ... 11558.html

podaj loga...

(Eidems) #4

zmien tasmy lub jak masz kable sata podaj marke zasilacza, zrób testy mhdd i mem test oczywiscie wypal je na płytkach

(Krzywojw) #5

Testu nie mogę wypalić, bo się komputer zresetuje przy próbie wypalania. Zasilacz to jakiś noname 350.

(karllodprogramy) #6

możliwe że to jest winowajca....

zacznij od:

jak to nie pomoże to dalej będziemy myśleć

(Krzywojw) #7

Oto raport: wybrałem sam sprzęt

http://odsiebie.com/pokaz/6006458---5120.html

Przepraszam, że tak późno.

-- Dodane 11.10.2009 (N) 19:07 --

odświeżam

-- Dodane 14.10.2009 (Śr) 13:48 --

pomóżcie