Problemy z niektórymi stronami (gmail, DP)

Witam. Mój problem jest dość nietypowy. Jak podałem w temacie tylko niektóre strony internetowe nie działają u mnie prawidłowo. Wcześniej problemów nie miałem.

Wszystko zaczęło się od zauważenia, że nie mogę wejść na pocztę w gmailu około lutego (strona zaczyna się ładować i po jakimś czasie zamiast wyświetlać konto pozostaje pusta strona). Myślałem, że to wina noscripta lub firawalla, jednak po wyłączeniu ich problem nie znikał. Na dodatek występował na wszystkich moich przeglądarkach (FF, Opera, Explorer). Sposób na wejście do poczty znalazłem - otwieram ją w podstawowym widoku HTML. Jest mozolniej jednak da się pracować. Schody się zaczęły gdy zauważyłem, że nie mogę komentować na DP :frowning: (wcześniej po napisaniu komentarza pojawiała się informacja, że komentarz czeka na weryfikację, teraz po zatwierdzeniu komentarza automatycznie przenosi mnie na stronę główną). Komentarze nie zawierają wulgarnych treści więc wątpię, że nie zostały dopuszczone przez administrację. Problem również mam z oglądaniem galerii użytkowników na stronie http://www.deviantart.com. Przez przeglądarkę prace mogę normalnie oglądać, za to gdy wejdę na galerię użytkownika nie wyświetlają się jego prace. Kolejna strona jaka sprawia problemy to http://happytreefriends.atomfilms.com/. Na stronie nie ładują się filmiki i flashe (Youtube działa normalnie). Na tych stronach mam problemy. Możliwe, że problemy mogę mieć na każdym innym vortalu (nie sprawdzałem) oraz poczcie (o2 i wp działają, reszty nie sprawdzałem).

Wcześniej nie miałem problemów z tymi stronami, występują one na każdej przeglądarce. Komputer czysty, nie pomaga czasowe wyłączenie firewalla ani antyvira. Sądzę, że przy czyszczeniu komputera musiałem usunąć jakiś rejestr i teraz są problemy.

Moje pytanie brzmi: co może być tego przyczyną? Jeśli to wina rejestru to jaki program zreinstalować?

spróbuj przywrócić system do momentu kiedy to się stało

troiP , ma rację. jeżeli to nie pomoże to możesz jeszcze naprawić system z płytki CD lub przeinstalować przeglądarki.

Sprawdź pliki hosts i lmhosts …jeżeli to jest na wszystkich przeglądarkach to możliwe, że masz wirusa. Sprawdź ustawienia DNS-ów.