Problemy z odinstalowaniem MS Office 2007 (trial)

Nie mogę odinstalować, ani w panelu sterowania, ani programami deinstalującymi, ani ręcznie. Pewnie brak elementarnej wiedzy o plikach. :?

:W pewnym momencie dostaję komendę “brak dostępu”

Ja osobiście po zainstalowaniu Triala 2007 zmuszony byłem zreinstalować system. Nie wiem jak, ale badziew ten zakorzenił się na dobre i nie chciał dać się wyplewić. Próbowałem różnych metod, ale każdy deinstalator twierdził, że produkt nie jest zainstalowany bądź ma uszkodzony deinstalator.

Próbowałeś oczyścić rejestr z wpisów o Offisie i potem ręcznie wykasować pliki? Pamiętam, że do jakiegoś stopnia było to możliwe i pomagało.

PS. Microszajsowy Office od 2007 jest nieciekawy… Ściągnij openOffice w najnowszej wersji i ciesz się wolnym oprogramowaniem, bez opłat.

Zbigniew61 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Ręcznie , czyli jak? usuwałeś pliki?

można i tak ale jak ma chwyty to zastosuj unlocker

rejestru też wynalazkami dokładnie nie doczyścisz - jedynie regedit > ctrl+F i usuwasz wpis po wpisie