Problemy z odtwarzaniem filmów na GeForce 7600 GS

Czy mieliście kiedyś taki problem na tej karcie graficznej, że jak checie obejrzeć film to musicie zmieniać w “Rozwiązywaniu problemów” na wyłączenie wszystkich przyśpieszeń Directdraw i Direct3D ? Może wiecie jak to naprawić?, próbowałem już chyba wszystkiego :. Pomocy !

Kodeki masz zainstalowane? Sterowniki od grafy są?

Sterowniki próbowałem chyba wszystkie, od tych troche starszych do najnowszych. Co do kodeków to jakieś tam mam, ale wątpie że są tego przyczyną, bo jak zmienie w Rozwiązywaniu problemów, to wszystko chodzi.

spróboj włożyc inną graficzną do kompa i sprawdż czy nadal tak będzie, albo wez ta karte i włóz do kumpla komputera i kombinujcie :slight_smile:

Miałem w kompie inną kartę i wszystko było OK ;).

Kubixsan a gdy instalowałeś nowe stery, to usuwałeś dokładnie poprzednie?

z kartą graficzną to bardzo dobry pomysł poprostu wziąść i pokobinowac od kupla z kartą czy mu działa:)

Tak, jak instalowałem stery to usuwałem poprzednie.

No popróboje na drugim kompie z tą kartą, ale wolałbym inny sposób, bo nawet jak na innym kompie będzie dobrze, to co mam zrobić ?:\

W ten sposób?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … rownik%F3w

oddać karte na gwarancji?

Nic nie pomaga.

Chciałbym jeszcze dodać, że maksymalnie mogę ustawić rozdzielczość na 1200 x 1000, a powinienem 2000 x 1800. Oraz moge tylko maksywalnie ustawić odświeżanie na 75 Hz, a powinienem móc na 85 czy tam 80 :(.

A masz karte na AGP czy PCI-e?

Wersja Galaxy z DDR3?

Dodatkowe zasilanie podłączone?

Gainward Bliss 7600 GS AGP.

sprawdż komentarze odnośnie tamtej karty

-też narzekają , może coś wywnioskujesz

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=31060

maru1 Nie widzisz różnicy międzi Gainwardem a Gigabyte’em?

Dodatkowe zasilanie podłaczyłeś? Jaki masz zaslacz?

a masz gwarancje na tę kartę bo jeśli tak to zaraz ją oddawaj na gwarancje i wcale sie nie przejmuj dostaniesz nową :slight_smile:

Jeśli nie podłaczył dodatkowego zasilania lub ma kiepski zasilacz, to raczej mu jej nie uznają.

A przy okazji sprawdź wtyczkę od monitora do kompa. Czy czasem nie jest naderwana, bądź pęknięta.