Problemy z odtwarzaniem filmów

Witam. Mam problem z odtwarzaniem filmów divx. Każdy film co bym nie ściągnął to akcja wyprzedza film tz. np. albo film leci a napisy są spóźnione, albo dźwięk jest już dalej, a obraz stoi. Wszystkie kodeki odtwarzacze filmów mam zainstalowane najnowsze. Czego to może być wina???

Jakim programem odtwarzasz te filmy?

Może kodeki się gryzą?

odinstaluj kodeki:

http://forum.cdrinfo.pl/f45/jak-odinsta … emu-63164/

potem zainstaluj np. to:

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … 3.7.5+Full

allplayerem 3.0, media player… teraz probuje divXem, ale nie moge dojsc gdzie sie napisy tez dodaje… Nie wiem co zrobic…

Teraz mam zainstalowane kodeki i odtwarzacze takie:

XP Codec Pack 2.3.4

Allplayer

divX

Xvid

Zrozum, że najprawdopodobniej masz zainstalowane za dużo kodeków. I jeden plik wiele kodeków chce odtworzyć.

Musisz pozbyć się z systemu wszystkich i zainstalować taką kombinację, która współgra z sobą.

Doinstalowanie nowych bez pełnego odinstalowania starych tylko pogarsza sytuację.

np. XP Codec Pack 2.3.4 powinien sam odtworzyć filmy DivX a Ty masz jeszcze zainstalowane inne kodeki.

Właśnie to robie… Wywalam wszystkie kodeki i zainstaluje ten pakiet co k-lite codec pack co kolega wyzej podal…

A jeszze pytanko allplayera chyba nie odnistalowywac bo to odtwarzacz tylko… czy moze odinstalowac?? allplayer V3.1

Nie musisz wywalać Allplayera.

Ten live uptade jest płatny… trzeba smsa wyslac, wiec odpada :stuck_out_tongue:

odinstalowalem wszystko, zainstalowalem jedne sterowniki i nadal to samo… :confused: :confused: :confused:

ja już nie wiem co jest grane…

A włącz LiveUpdate w Allplayer’ze

daj sprawdź

zobacz co masz do usunięcia (na samym dole listy)

i usuń ręcznie.

Nie zapomnij o restartach kompa.

Sciagnalem allplayera full ktory warzy 20 mb ma w sobie kodeki potrzebne do otwarcia kazdego filmy ustawilem go jak kazali…i co chce otworzyc film i wyskakuje “Nie jest dostepny zaden alokator buforu…”

zaplacilem za sms’a 1,22zł i namarne… juz nie chodzi o pieniadze… ale o sam fakt…

zal po prostu mi tych ludzi…

Juz w ogole nie wiem co jest grane…

Camelix90 ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Przestrzegaj zasad poprawnej pisowni w kolejnych postach - Regulamin II.2.15.