Problemy z operą

ostatnio pojawiły mi sie problemy z operą niektóe linki na stronach nie chca sie wczytywac a na ie wszystko działa normalnie… np. na vortalu jak chce cos sciagnac nie wskakuje mi…

tez pojawil sie problem z netants łatka na opere ktora mi pozwoli ssac za pomoca netants przy instalacji nie wykrywa mi opery…

i od samego poczatku konfiguracja poczty w operze wszystki maile do mnie dochodza ale juz wyslac nie umiem… caly czas wyskakuje mi blad smtp ;/ a na serwerze tlenu trzeba uwierzytelniac wiec tak robie wiec dziwne ;/

HELP dzieki z góry

U mnie tez czesto jest taki problem ale wpisuje poprostu od nowa haslo w Poczta > Menadzer Kont > Wlasciwosci > Serwery i tam wpisuje ponownie haslo i w sumie potem juz dziala.

Mam podobny problem. Netants nie wykrywał mi opery (ten plugin z vortalu). Za każdym razem wyskakiwało, że nie jest zainstalowana. Tak jest nie tylko na moim kompie. Zainstalowałem flashgeta jednak on nie wychwytuje wszystkiego. Np. czasem przechwyci mp3 a czasem nie:(. Z linkami na stronach to jest tak, że jak mi nie wejdzie jakiś to klikam ponownie i za drugim czy trzecim razem wchodzi. Ale mimo wszystko uważm, że opera i tak jest najlepsza i czekam na 7.5 :slight_smile:

7.50 juz jest ale w postaci bety (Opera 7.50 Preview 3), mozna przetestowac:

http://snapshot.opera.com/windows/o750p3_3658.exe (build 3658)

z linkami juz sobie poradzilem ale poczta dalej jak byla tak jest… trudno pmecze sie troche z tym shitem;] tesh uwazam ze opera jest the best