Problemy z pamięcią wirtualną

Od jakiegoś czasu strasznie mi komputer chodzi po woli i ciagle mi wyskakume komunikator że za mało pamięci wirtualnej. I niewiem co zrobić może ją zwiększyć ale jak??? :hmmm:

może powiedz ile posiadasz pamięci :wink:

masz bardzo dużo oprogramowania zainstalowanego? np. programy do obróbki grafiki, programowania dużo gier i tym podobnych?

zobacz jakie procesy masz w menadżerze zadań. wyłącz nie potrzebne żeby pamięci przybyło :wink:

Moj Komputer prawym przyciskiem myszy>>Własciwości>>zaawansowane>>wydajność (Ustawienia)>>zmień.

Greg0r0 Dzięki tylko jeszcze jedno czy obojętnie jaki procesor odłącze czy nie bo niezabardzo mi świta. :frowning:

procesor chcesz odłączyć :|?

Ctrl + Alt + Delete - menadżer zadań - Print Screen SysRq - wklej do painta - zapisz - imageshack.us - wklej zawartośc stworzenego screena na forum.

zastosuj się również do podpowiedzi lazikara :smiley:

Pietruszka zwieksz sobie pamięć wirtualną a nie wyłaczaj programy. ;]

lazikar dzięki a le ja to jurz robiłem i nic nie pomogło

Ej a jak ten obrazek na forum umieścic bo niewiem :frowning:

a zrobiłeś screen i zapisałeś jako format taki który czyta serwer imageshack? screen może mieć jedynie 1 mb. po wybraniu pliku który chcesz załadować do serwera klikasz host it. wybiersz na koniec thumbneils for forums i wklejasz :wink:

BTW

zajrzyj też do zakładki uruchamianie w msconfig. możliwe że podczas ładowania systemu dużo już aplikacji się ładuje i brakuje ramu :slight_smile:

a tak przy okazji. to ile posiadasz ramu?