Problemy z Panda Global Protection 2010

Od dziś mam na swoim komputerze zainstalowany w.w. program. Niestety są w nim błędy. Cały czas wyświetla mi na czerwono “ochrona antywirusowa, filtr antyspamowy, ochrona tożsamości i ochrona witryn WWW” Gdy klikam na aktywuj poszczególny element, program nie reaguje. Na górze wyświetla się napis, żeby zrestartować komputer, jednak to nie pomaga. O co tu chodzi?

Nie napisałeś jaki masz system. U mnie na win7 również miałem podobny problem, ale z Pandą Internet Security 2010. Także coś ze zgodnością tego programu jest nie tak. Napisz może do pomocy technicznej, powinni spotkać się z taką sprawą.

Ja w swoim przypadku przeinstalowałem system (ale nie tylko z powodu pandy), teraz już o dziwo chodzi jak należy. Powinien być jednak jakiś inny sposób aniżeli format. Może ktoś jeszcze znalazł inne rozwiązanie.

Windows XP. Faktycznie, może to wina systemu, bo u mnie rzeczywiście jest trachnięty. Nie mogę na nim zainstalować nic. Dosłownie. Przy próbie instalacji MS Office, Open Office, programu do PDF itd. wyskakuje błąd. Spróbuję przeinstalować Pandę i niestety wkrótce czeka mnie mały system repair.