Problemy z plikami exe

Po włączeniu laptopa pokazują się następujące komunikaty :

1.Aplikacja wygenerowała wyjątek , którego nie można obsłużyć

Identyfikator procesu=0xbc8(3016)

Identyfikator wątku=0xc20(3104)

2.Catalyst Control Center :Monitoring program has encountered a problem and ATI needs to close.We are sorry .We are sorry for the inconvenience.

3.Microsoft Visual C+Runtime Library

Runtime Error !

Program C:/Program Files/Secunia/NSI/nsi.exe This aplication has requested the Runtime to terminate it in an unusual way.Please contakt the application’s support team for more information.

4.Wystąpił problem z aplikacją Secunia NSI i zostanie ona zamknięta .

5.Zapobieganie wykonywaniu danych Microsoft Windows:

Aby pomóc w ochronie tego komputera , system Windows zamknął

ten program.

Nazwa :Eksplorator Windows

6.Wystąpił problem z aplikacją explorer.exe i została ona zamknięta.

Sygnatura błędu:

EventType:BEX P1:explorer exe P2:6.0.2900.5512 P3:48025c30

P4:unknown P5:0.0.0 P6:00000000 P7:039c16ce

P8:c0000005 P9:00000008

Oprócz tego w trakcie uruchamiania programu LifeFrame(kamera zintegrowana z laptopem) pojawia się na ekranie obraz jak przy uruchamianiu awaryjnym (duża "ziarnistość"obrazu i paleta kolorów jest o połowę mniejsza niż normalnie) . Taki sam defekt pojawia się przy próbie instalacji AdobeFlashPlayer , z tym że w takim przypadku obraz na ekranie blokuje się i wraca do normy po wylogowaniu (alt+crlt+del).Gdy próbuję odtworzyć filmiki typu Flash (np. na Youtube) mam obraz ale nie ma głosu. Uważam , że mam coś “porąbane” ze sterownikami ale nie wiem co i z czym . Odinstalowałem sterowniki od grafy (ATI Radeon Xpress1100) i ponownie z płyty zainstalowałem - bez zmian . Może byś BARNABA popatrzył na wykaz moich sterowników (w moim poprzednim poście) i powiedział mi co mam wywalić a co od nowa zainstalować .

i doradził mi

Czy w moim przypadku (szczegóły opisałem w poprzednim poście ) mogą pomóc porady zawarte pod tym linkiem

http://forum.antivir-polska.info/przyda … t-220.html w części 5 "Niedziałające pliki*.exe ?