Problemy z pocztą polską

Czy wy tez macie problemy z pocztą polską. Sprzedałem na allegro telefon, kupujący go dostał i zapłacił pieniądze (przesyłka za pobraniem) a idą one już 3 tydzień i nadal ich nie dostałem. Wiecie cos o tym. Wiem ze telefon został odebrany bo kupujący przesłał mi zdjęcia tego telefonu. Wiecie cos o problemach poczty polskiej czy coś? W razie czego to mogę jakoś odzyskać pieniądze?

może mają jakieś problemy … mi ostatnio priorytet paczka z allegro szła ponad 2 tyg a zawsze max do tygodnia się uwijali

A mi farba do drukarki już 48 dni leci :stuck_out_tongue:

bo to jest wlasnie pp. Idz do placowki z kwitkiem nadania i sie wszystko wyjasni

Możesz się domyśleć że nie mamy żadnego spisu paczek ani nikt kto pracuje w pp nie przyleci i ci nie powie.

O ile wiem priorytety mają w tydzień przyjść , tak kiedyś zapewniała poczta ,a teraz to nic nie wiadomo , nawet 3 tyg. + mogą .

Ok. Dzisiaj dostałem przekaz. Po prostu listonoszowi nie chciało sie przyjeżdżać do mojego domu i nie zostawiał awiza. Jak zostawił to 3 na raz. Jeden był z 9 marca.

Na naszą pocztę rzadko można liczyć, szkoda że nie ma żadnej alternatywy.

Jeśli chodzi o paczki - jest alternatywa - firmy kurierskie.

Przy kurierze trzeba jednak pamiętać, żeby być w domu w czasie, kiedy przyjdzie paczka (lub jeśli jest taka możliwość poprosić o przysłanie do pracy).

Hm?

http://www.inpost.pl/

Tyle, że ten InPost działa chyba tylko w większych miastach.