Problemy z podlaczeniem laptopa pod tv

witam mam pewien maly problem kupilem Kabel VGA-VGA D-SUB PLAZMA TV LCD LAPTOP PROJEKTOR podlaczylem nim tv i laptopa i sie okazalo ze na tv mam tylko obraz do momentu wczytywania danych a pozniej jest juz tylko obraz na monitorze laptopa. co mam zrobic zeby obraz byl na tv pozdrawiam

wejdź w ustawienia karty graficznej nie pamiętam dokładnie gdzie ale są tam opcje pracy na wielu monitorach i przy ati i przy gf to znajdziesz

Musisz skonfigurować sobie wyjście z karty graficznej na telewizor tj: wolne miejsce na pulpicie->prawy przycisk myszy->właściwości->ustawienia->zaawansowane->zakładka z nazwą karty graficznej np:GForce 8800 GT->POTEM PRZYCISK URUCHOM PANEL STEROWANIA->NASTĘPNIE zakładka wideo i telewizja (lub podobna). I w niej musisz sobie poustawiać wszystkie parametry ( rozdzielczość,kontrast itp.)

nie wiem czy na moim laptopie to sie uda bo moj typ karty to sis m66mx i nie mam zadnej zakladki wideo i telewizja. nie wiem w czym jest problem czy musze dokupic karte tv czy jakas inna ale to w takim razie nie mial bym obrazu na tv do momentu ladowania plikow nie wiem co robic