Problemy z połączeniem z internetem. Błąd 721

Praktycznie coraz częściej zamast połaćzyć się z internetem. Neostrada pokazuje błąd 721. (Łącze się przez modem ZXDSL852 bez aplikacji dostępowej). Zadzwoniłem do nich a oni odpowiedzieli, że to wina starych sterowników do koncentratora USB. Ja im mówiłem, że mam nowe i te same sterowniki co przedtem i jakoś wtedy działało… Facet od pomocy już nie chciał udzielić żadnej pomocy tylko cały czas upierał się o te sterowniki. Ja sprawdzałem mam zainstalowane sterowniki poprawnie i bez konfliktów.

djzon , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie popraw tytuł tematu, używając przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif

Poza tym, dlaczego nie chcesz zainstalować nowszych sterowników?

Miałem podobny problem jak miałem neo (teraz netia ale na kablu tp).Poproś o zresetowanie linii u mnie pomagało ale tylko na parę dni.Kiedyś na jakimś forum wyczytałem że warto kupić router z modemem adsl no i zaryzykowałem i kupiłem coś takiego http://allegro.pl/item822882199_router_ … ml#gallery .Okazało się jak ręką odjął :).Dobre jest też to że nie będziesz musiał instalować żadnych sterowników raz skonfigurowany router zapamiętuje ustawienia.A konfiguracja jest dziecinnie prosta.

Utworzenie nowego profilu(a skasowanie starego) rozwiązało problem.