Problemy z portami USB

Parę dni temu kupiłem sobie nowy komputer i mam już z nim problemy. Konkretnie z 2 przednimi portami USB. Cztery tylnie działają jak należy, wszystko co podłączę do nich jest wykrywane przez kompa, ale te z przedniego panelu nie działają. Podłączałem pendrive’a, irdę(nawet się nie zapaliła niebieskim światłem) i nic…

Na początku myślałem że po prostu są nie podłączone kabelkami w kompie, ale moja siostra włożyła w obydwa przednie porty usb odtwarzacz mp3 swojej koleżanki i komp po kolei go wykrył. Na CD od płyty głównej w plikach o USB jest tylko plik tekstowy z linkiem Microsoftu i parę słów po angielsku.

Jeśli ktoś wie co zrobić, to proszę o pomoc

_________________

Lesiu77

Nie zaszkodzi jak te “parę słów” tu podasz, może to jest wskazówka co robić dalej.

Może coś jest z pendrive. Podłącz do tylnich i zobacz czy działa. Ja kiedyś miałem podobny problem po formacie dysku. Okazało się że to jest wina Service Pack’a, bo jak zainsalowałem go jeszcze raz to pomogło.

Sprawdziłem jeszcze raz wszystkie moje pendrive’y, i inne akcesoria USB, po podłączeniu ich do tylnich portów wszystkie działają, natomiast jak je podłączę do przednich to komp ich nie wykrywa w ogóle. Jakby nie było żadnego połączenia…

Lesiu777