Problemy z portami USB

(Leszek Dominik) #1

Parę dni temu kupiłem sobie nowy komputer i mam już z nim problemy. Konkretnie z 2 przednimi portami USB. Cztery tylnie działają jak należy, wszystko co podłączę do nich jest wykrywane przez kompa, ale te z przedniego panelu nie działają. Podłączałem pendrive'a, irdę(nawet się nie zapaliła niebieskim światłem) i nic....

Na początku myślałem że po prostu są nie podłączone kabelkami w kompie, ale moja siostra włożyła w obydwa przednie porty usb odtwarzacz mp3 swojej koleżanki i komp po kolei go wykrył. Na CD od płyty głównej w plikach o USB jest tylko plik tekstowy z linkiem Microsoftu i parę słów po angielsku.

Jeśli ktoś wie co zrobić, to proszę o pomoc

Lesiu77

(popula) #2

Nie zaszkodzi jak te "parę słów" tu podasz, może to jest wskazówka co robić dalej.

(Marunde) #3

Może coś jest z pendrive. Podłącz do tylnich i zobacz czy działa. Ja kiedyś miałem podobny problem po formacie dysku. Okazało się że to jest wina Service Pack'a, bo jak zainsalowałem go jeszcze raz to pomogło.

(Leszek Dominik) #4

Sprawdziłem jeszcze raz wszystkie moje pendrive'y, i inne akcesoria USB, po podłączeniu ich do tylnich portów wszystkie działają, natomiast jak je podłączę do przednich to komp ich nie wykrywa w ogóle. Jakby nie było żadnego połączenia...

Lesiu777