Problemy z programem Origin - jak usunąć?

Witam.

Kupiłem z dwa tygodnie temu FIFĘ 12, oczywiście ładnie się zainstalowało, origin tak samo. Jednak od dłuższego czasu pojawia się problem następujący

Wyskakuje mi to okienko :

I jeżeli chce je zgasić to wyłącza się automatycznie cały program. Dodatkową przeszkodą jest to, że jeżeli normalnie je wypełnię i kliknę “Następna” wyskakuje takie okienko :

I od tygodnia ciągle jest ten sam problem. Parę razy się udało włączyć FIFĘ, bo te okienko wyskakuje z opóźnieniem, ale teraz dla FIFY włączyła się aktualizacja i wyskakuje okienko, cały program jest blokowany prócz tego okienka i nic nie mogę zrobić. Chciałbym zaznaczyć, że odinstalowywałem i instalowałem ponownie Origina. Nie mam pojęcia co mogę zrobić aby usunąć ten problem. Wydałem pieniądze na grę, a dostałem chłam przy instalacji i chłam przy otwieraniu gry. EA strzeliła sobie sama gola robiąc takie numery… tylko zniechęca mnie do kupna jakiejkolwiek gry od nich. Badziewie dosłownie mówiąc, jednak sama gra mi się podoba, a przydałoby się trochę się nią pobawić jak wydałem kase.

Jak ktoś zna problem i zna rozwiązanie go to prosiłbym o pomoc jak najszybciej.

Możesz sie dołączyć do bojkotu :wink:

http://gamezilla.komputerswiat.pl/publi … ,3#content

jednak to nie daje mi wyjaśnienia problemu, a co do bojkotu to hmmm. Mają racje, jednak ja zablokowalem origina w pewnych kwestiach, wiec se moze xd

Dodane 22.11.2011 (Wt) 20:12

Dzieki za wyjasnienie… omg co za forum… masakra