Problemy z programem The Bat


(andhla) #1

Witam

Zainstalowałem The Bat 3.99.25. Chciałem sprawdzić czy warto ten program kupić. Wszystko działało pięknie do momentu gdy postanowiłem stworzyć filtry usuwające do kosza pewne wiadomości. Stworzyłem filtr dla jednego konta, który ma oznaczać wiadomość jako przeczytaną i usuwać ją do kosza, następnie to samo dla drugiego konta. Potwierdziłem naciskając OK. Niestety po ponownym uruchomieniu programu okazało się w filtr dla jednego z tych kont zniknął. Zacząłem tworzyć go od nowa, po utworzeniu chciałem zobaczyć czy z tym który był dla drugiego kąta jest wszystko w porządku, ale niestety nie było gdyż zawierał on to samo co ten filtr który utworzyłem przed momentem tak jakby program skopiował go z jednego konta do drugiego. Liczyłem na to że w kolejnych wersjach problem zniknie niestety jest podobnie. Program albo nie zapamiętuje całego filtru lub jakichś jego "elementów" lub całkowicie niszczy inne filtry. Przy modyfikacji filtrów też nie zapamiętuje wszystkich zmian. Więc nie wiem czy ja robię coś nie tak czy też "okno" do tworzenia filtrów działa delikatnie mówiąc niewłaściwie. Czytałem wiele pochlebnych opinii o tym programie i bardzo mi się podoba ale tworzenie filtrów (a próbowałem wiele razy i ciągle coś jest nie tak) bardzo mnie zdenerwowało.

Filtry wspólne działają poprawnie ale te dla poszczególnych kont to tragedia, co prawda można korzystać z programu używając filtrów wspólnych ale płatny program, którego aktualizacje pojawiają się tak często, powinien chyba być pozbawiony takich błędów.

Mam prośbę, czy ktoś kto korzysta z tego programu mógłby przeprowadzić podobną próbę którą opisałem i napisać czy jest podobnie. Bo nie wiem czy to tylko u mnie program wywija takie numery czy jest to błąd programu.

Życzę miłego weekendu.