Problemy z przeglądarką

Witam,

po odinstalowaniu mozilli pojawiły się pewne problemy, które utrudniają mi sprawne poruszanie się po internecie. są to:

  1. na youtube nie mogę oglądać filmów - komunikat: Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe’s Flash Player. Get the latest Flash player.

komunikat ten nie mówi do końca prawdy bo mam zainstalowaną najnowszą wersję adobe flash playera. skrypty javy też są włączone. Próbowałem kombinować z róznymi ustawieniami opcji internetowych, ale to chyba nie to

  1. nie otwierają mi się bezpośrednio w oknie linki z gg.

  2. na niektórych stronach nie działają wyszukiwarki. wpisuje hasło wciskam przycisk szukaj i nic się nie dzieje. żadno zapytanie nie jest wykonywane. Kto wie może to jednak są problemy ze skryptami javy?

wie ktoś jak to naprawić?

na 100% jest to konfiguracja

Zresetuj ustawienia Internet Explorerea, a następnie wejdź na stronę Adobe i jeszcze raz bobierz Adobe Flash Player (koniecznie przez przeglądarkę, a nie jakiś instalator).

Powinno pomóc.

wystarczyło resetnąć ustawienia IE i wszystkie problemy zniknęły. Dzięki Ci za podrzucenie pomysłu:)

Shenzhou ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post.

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie.

W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

OTy już tam lądują…