Problemy z przewijaniem filmów (Vista)

Witam,

Od momentu instalacji Windows Vista, mam problemy z odtwarzaniem filmów innego formatu niż .avi.

Zawsze korzystałem z aplikacji CinemaPlayer (Win XP), natomiast na Viście zaczęły się problemy.

Próba przewinięcia filmu w tym playerze kończy się zawieszeniem programu (nie ważne jaki film i format, .avi, .wmv, każdy format się wiesza).

Tak samo jest w playerze VLC media player. Problemu nie ma w SubEdit, ale on odtwarza mi tylko i wyłącznie format .avi! (nie wiem co już robić aby format .wmv uruchomić na tym programie).

Kodeki:

K-Lite (instalowałem wszystko to samo co na Win XP, na którym wszystko działa).

Proszę o pomoc.

Dziwna sprawa. Może to jakiś błąd w systemie. Jeżeli masz nielegalny system, to nigdy nie masz pewności, że będzie działał poprawnie. Do tego sama Vista nie jest do końca udana pod względem ogólnego użytkowania. Jest jeszcze mozliwość, że programy nie są do końca kompatybilne z Twoim systemem. Ja używam zawsze programu AllPlayer - spróbuj z nim :wink: . Do tego instaluję kodeki: Xp Codec Pack

odtwarzacz ktory proponuje to najnowszego BS-playera i sprobuj zainstalowac najnowsze kodeki i wykorzystac tez liveupdate w allplayerze

Spróbuje w/w programy.

Sprawa faktycznie dziwna i czytając Google zauważyłem że nie jestem wyjątkiem.

Vista oczywiście oryginalna, na bieżąco aktualizowana.

Testowałem na dwóch moich komputerach.

Na pierwszym system stoi już kilka miesięcy, a na drugim świeżo instalowany.

Do SubEdit jest jakaś łatka pod Vistę, ale niestety chyba nawet sam autor nie wie do czego jest - bo nie działa.

Lubię playery których nie trzeba instalować (mniej syfu w rejestrze) dlatego używałem CinemaPlayer, VLC oraz SubEdit.

Niestety z każdym z nich, są jakieś problemy.

Pozdr.

jesli lubisz takiego ktorego nie trzeba instalowac to BS odpowiada Twoim wymaganiom :slight_smile: sprobuj tych programow i daj znac :slight_smile: