Problemy z rapidshare.com - zmniejszony transfer

Witam.

Od kilku dni nie mogę nic pobierać z rapidshare. Linki oraz strona działa ale przy pobieraniu jest tak jakby duże opóźnienie( nie wiem jak to nazwać). Normalnie gdy pobieram 1 MB/s to teraz mi się robi tak, że najpierw czekam długo na transfer(cały czas pisze rozpoczynanie) a później pobieram z prędkością 70 kB/s ale to tak wygląda jakby bylo pingowanie czy jakoś tak. Też macie tak samo, czy tylko u mnie występuje ten problem?

Fentick , proszę zapoznaj się z tą stroną oraz tym tematem, a następnie,używając przycisku image.php?album_id=20&image_id=4038

Mam ten sam problem transfer z 1MB/s spadł mi do 100kb/s i przy pobieranie odświeża się co kilka sekund. Przykładowo pisze że do końca pozostało 38minut przy stałej prędkości 140kb/s. Po 5 minutach sprawdzam i 37minut i ta sama prędkość. Dosyć to dziwne bo inne strony działają poprawnie.

EDIT:

Pobierając za pomocą Flashget sytuacja wygląda tak: pobiera przez 2sekundy po czym przerwa 5 sekund znowu pobiera i przerwa

Muszą mieć jakąś awarię z serwerami albo coś innego.

Hej,

Jak wyżej…mam ten sam problem od paru dni, ściągam właśnie plik ważący 700mb od około 2 godzin i pobrało dopiero 25%, mam konto premium, ale nawet jako darmowy użytkownik pliki ściągały mi się zawsze w 7-10 minut. Mam nadzieję, że to szybko naprawią bo od lat używam rapidshare i nie wyobrażam sobie używać czegoś innego. :expressionless:

witam postanowiłem odświeżyć temat, od pewnego czasu także mam problem z pobieraniem na RS. gdy wklejam link do programu freerapid jest ok więc gdy zaczyna już pobieranie czeka kilka sekund i niestety prędkość osiąga od 0 do 30 kb/s bardzo rzadko się zdarza aby była wyższa tzn max 130 kb/s i tak jest z każdym linkiem. Próbowałem także innych serwerów np hotfile, fileserve czy wupload, niestety prędkość jest ta sama. Jeszcze pod koniec ubiegłgeo roku miałem transfer nawet 1.3 MB/s a przu ściąganiu z Megaupload nawet do 1.4 MB/s niestety teraz już nie ma tego serwera. Dodam że mam neta w Toya 8 mega Czy ktoś wie jak ten problem rozwiązać?

Przyłącze się bo mam ten sam problem nie wiem już czego jest to wina . Pare miesięcy temu śmigało jeszcze na free a teraz najpierw czekam na rozpoczecie pliku a póżniej jakby pobiera przez chwile z prędkością 130 kb/s powinno 1.5 mb/s zacina się mija 5 s i zaczyna znów pobierac trwa to strzesznie długo

Cześć

Podłączam się i zadaję konkretne pytanie.

Opera->Rapidshare Premium->Prędkość ściągania ok. 2800 kb/s (czyli ok. max mojego łącza UPC).

Download Manager (IDM, FREE, JDownloader i inne)->Rapidshare Premium-> Prędkość ściągania ok. 1500 kb/s.

Czy ktoś mi uprzejmie podpowie co się dzieje? Skąd te ograniczenia transferu, przy użyciu menedżerów pobierania?

Z góry dziękuję