Problemy z rozdzielczością 1440x900 asus

Po reinstalacji systemu nie wiem dlaczego nie mogę ustawić rozdzielczości 1440x900 mam dostęp tylko do rozdzielczości 1152x864 a z płyty ze sterownikami nie chce mi się zainstalować VGA myślę że to przez to proszę o pomoc dziękuję…

adax1 , ściągnij sterowniki z sieci do swojej karty graficznej i zainstaluj.

nic nie działa podczas próby zainstalowania sterowników wyskakuje błąd…

W takim razie, może zainstaluj najpierw sterowniki dla swojego monitora o ile nie są zainstalowane. Sprawdź we właściwościach ekranu typ monitora.

Jaka to jest Karta, dokładnej?

Jakie rozdzielczości obsługuje wg producenta?

A system to jaki masz ? XP, Vista, 7, Linux, Os, Solaris czy jeszcze coś innego. I jakie sterowniki wcześniej zainstalowałeś. Tak jak piszesz to Ci nikt nie pomoże bo nie wiadomo o co chodzi. Najważniejsze, czy jako pierwszy zainstalowałeś “Chipset” ? A jaki masz procesor ? A jaka kartę ?. Co to znaczy VGA ? VGA to znaczy tylko karta graficzna (Video Graphics Array zgodna z systemem IBM) i nic więcej.

system windows vista, procesor intel core P7350, karta graficzna ATI RADEON HD 3470

Po pierwsze musi być zainstalowany najpierw chipset. Po drugie w s sterowniku musisz mieć wyłączone “klonowanie ekranów”. Po trzecie musi ci się zainstalować sterownik chyba że masz pod zły system. Weź ze strony asusa dla VISTY

działa dzięki