Problemy z Setup Ważne piorytet Help

Mam problem mianowicie mój nowy komp jest w naprawie bo strzelił w niego piorun i mam starego no z 2003 niejwięcej chcę zainstalować grę heroes 4 jednak po włożeniu dysku do czytnika wszystko idzie dobrze autorun się włącza daje zainstaluj i nic lipa wciskając cirt+alt+delete widzę że taka praca jest setup.exe ile razy wcisnę to coraz więcej wyskakuje ale nic się nie dzieje na początku myślałem że to wina płyty ale ona chodzi u siostry na laptopie zainstalowałem . Wymagania sprzętowe są dobre próbowałem wejść na płytę i wcisnąć główny setup ale to samo jest , próbowałem na dysk wrzucić i odpalić nic to samo próbowałem cosik z isobuster kopiować naprawiać ale plik poprawny wszystko jest dobrze co do innych gier mogę instalować bez problemów więc ja się pytam o co kaman ? proszę o pilną odpowiedź (myślę że to wina niewłaściwego pliku którego nie może odczytać a może to być np. LID , DAT , HDR , EX lub potrzeba jakiegoś instalatora setup.exe nowszego czy cosik albo to wina DirectX ale raczej po instalacji mam 9.0c a wymaga 8.0 ? )

A czy w przeszłości uruchamiałeś tą grę na tym komputerze i nie miałeś żadnych problemów ?

tak

Dodane 14.06.2009 (N) 22:57

ale ostatnio zrobiłem formata i może niema jakiś składników ? bo formata z innym windowsem znaczy xp tylko inna plytka wiecie :slight_smile:

Dodane 14.06.2009 (N) 23:11

helppppppppppp =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D>

Dodane 14.06.2009 (N) 23:15

chyba znalazłem przyczynę a;e jeśli mi ktoś to przetłumaczy znaczy wiem o co chodzi ale później nie wiem co zrobić

hey sup

im tryin to install a prog…when i click on setup…the program runs…but i don’t see anything…what do i do? do i have to download it or anythin?

thnx

odpowiedz:

Try using command prompt(run->cmd.exe), navigate to folder and type setup.exe. See if there are any error messages.

Dodane 14.06.2009 (N) 23:18

uważam że to jest rozwiązanie bo właśnie pod tym setupem pisze 32-bit setup luncher a z tego co sie dowiedziałem z tego to kolesiowi sie dzieje tak jak mi