Problemy z siecią i znikające ikony w trayu

Witam. Problem występuje notorycznie z siecią domową. Winda informuje, że połączenie ma ograniczoną łączność lub brak łączności. Czasami naprawia się poprzez kliknięcie “napraw” we właściwościach, po restarcie obu komputerów albo po instalacji sterowników karty sieciowej. Ten problem narazie został zażegnany ale teraz znikają mi ikony z traya. Najpierw zniknęła ikonka informująca o stanie połączenia potem avast (menedzer zadań mówi , że działa nadal) a teraz juz nie ogarniam co mi zniknęło (pamietam ze była tez ikona od nvidii). Wcześniej zainstalowałem Service Packa 3 i podejrzewam, że on ma coś z tym wspólnego. Wcześniej na obu komputerach avast odnalazł wirusa w pliku setup.exe w katalogu internet explorer w program files lecz go usunął bez problemu.

Śle loga hijack bo jestem bezradny. Combofix nie znalazł nic.

http://wklej.org/id/c62e05874a

Masz racje to może Service Packa 3 ja właśnie skończyłem przywracanie ghostem partycji z XP .U mnie do tego stopnia system sfiksował że po otwarciu IE pokazywał sie alert z NOD32 oraz odłączał sieć. z tego co wyczytałem najlepiej jest instalować sp3 na tak zwany “goły system”.

Z tym ograniczeniem to może masz wł. zapore systemową…

W logu z hijackthis czysto