Problemy z skryptami Java?


(Piotrash) #1

Ludzie pomocy!! :))

Otwieram internet, wchodze na jakąś stronkę (np. Lotto) i klikam ja jakimś skrócie w Javie (np na Lotto.pl - wyniki losowań) i Explorer głupieje tzn. otwiera nowe okno i jakby sie zawieszał....

przeinstalowałem Win98, explorera, skanowałem dyski i nic nie pomaga..

Mój provider powiedział, że generalnie winows jest Chu...i karyśny i nie wiadomo czemu tak jest, a jest tak od kilku dni, wcześniej wszystko działałop ok..

Pomóżcie jesli potraficie

pozdrawiam

piotraś


(Ch4o5) #2

może spróbuj sciągnąc sobie jve i zainstalować http://www.dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=40&id=485


(Mysio Pysio) #3

Co by nie mówić ja jednak będę zawsze polecał tą javę:

http://programy.onet.pl/37,48,8513,programy.html

Pod XP śmiga pięknie, na każdy czat wchodzę błyskawicznie stronki również wyświetlają się tak jak powinny. Java Sun natomiast powoduje jakieś konflikty w XP i niestety sam się o tym przekonałem używając jej przez parę miesięcy. Czaty i inne aplikacje w javie otwierały się bardzo długo ( 10 minut albo lepiej) stronki w necie też niektóre strasznie muliuło i otwierały się strasznie długo. Jakież wielkie było moje zdziwienie kiedy metodą prób i błędów po odinstalowaniu javy sunowskiej a zainstalowaniu “wirtualnej maszyny microsoftu” (przez większość tak opluwanej z wielu przyczyn) wszystko zaczęło mi PIĘKNIE ŚMIGAĆ.

Jedna uwaga! Nie można na kompie mieć zainstalowanej jednej i drugiej javy. Trzeba zainstalować tylko i wyłącznie jedną z nich.