Problemy z słuchawkami BT Calypso (mikrofon, Skype)

Witam! Dziś zakupiłem w Media Markcie słuchawki Media Tech Calypso BT MT 3526. Podłączyłem przez Bluetootha do laptopa i wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że mam takie trzy problemy.

  1. Nie słychać prawie w ogóle, co mówię do mikrofonu, mimo że mam ustawioną głośność na 100, a nie ma opcji zwiększenia czułości mikrofonu. Po prostu zniknęła.

  2. Kiedy włączam rozmowę na Skype jakość dźwięku diametralnie spada do najniższej, z przerwami.

  3. Cały czas muszę mieć zminimalizowane okienko połączenia, gdyż jak je zamknę to połączenie się przerywa.

Czy bylibyście łaskawi pomóc mi w rozwiązaniu chociaż dwóch pierwszych problemów?

Załączę wam screeny. Pierwszy to ten brak zwiększenia czułości.

ba6808b423f30b63.jpg

Drugi to zestaw usług, jakie wykrywane są w słuchawkach. Może któreś trzeba wyłączyć?

Proszę was bardzo o pomoc, nie po to traciłem 169zł aby je wyrzucić do śmieci. Chyba, że jeżeli te słuchawki nie są kompatybilne z komputerami to czy moglibyście mi polecić jakieś inne słuchawki na bluetootha i na zauszy z mikrofonem kompatybilne z komputerami? Dziękuję i pozdrawiam. Bigos102.

Problemem może być Windows 7 miałem tak samo kiedyś. Musiałem zainstalować XP, ale myślę że na Viście również będzie dobrze. Po instalacji XP wszystkie problemy odeszły. Myślę że pomogłem, pozdro.

Czy to na pewno wina systemu? Nie mam zamiaru instalować XP ani Visty, zauważyłem, że jak rozmawiam przez telefon to ten mikrofon tez jest bardzo cichy. Czy to możliwe, że słuchawki są uszkodzone? Proszę o dalsze propozycje.

Wina systemu - tak jak napisałem może.

Słuchawki uszkodzone - Wszystko jest możliwe.

A tak ogółem znalazłem te moje słuchawki, i… są tej samej firmy co twoje, co prawda inne z wyglądu ale ta sama firma.

Właśnie doszła kolejna usługa:

Co robić ludzie?

Dodane 23.05.2010 (N) 22:15

Moje wkurzenie sięga zenitu. Pojawiły się dodatkowo dwa problemy. Chyba te słuchawki w****e w p***u bo mnie już tak w*******ą że mnie szlag trafia.

  1. Dźwięk w słuchawkach opóźniony jest o jakąś 1/4 sekundy.

  2. W lewym uchu słyszę to, co w prawej słuchawce powinno być, a w prawym uchu to, co w lewej.

Co robić?