Problemy z sterownikami do Fn Samsunga

Hej,

Mam do was pytanie. Czy są jakieś alternatywne sterowniki do klawiszy funkcyjnych (Fn +F2…F12) do Samsunga R580?? Te od samsunga są jakieś beznadziejne… raz załapie a raz nie… i lubią się zawiesić… Ściągałem(do R580) z polskiej strony , z amerykańskiej i z brytyjskiej i dalej mają błędy… Wszystkie laptopy mają Fn więc może można wykorzystać stery od kogoś innego… ale aby wszytko działało jak od samsungowskich.

nie można, nie spotkałem się z tego typu objawami, jeśli na gwarancji a pewnie tak, to RMA (czyli serwis).

laptop jest jeszcze na gwarancji… ale co mam im powiedzieć?? że dysk jest do d***y? i aplikacje do klawiszy funkcyjnych od samsunga nie działają?

Wolałbym uniknąć serwisu… bo mam na dysku masę rzeczy i programów… a z serwisu pewnie będę miał czysty komp…

Ps. zainstalowałem easyspeed od innego modelu i teraz działa… jak f2, f6 (ale nie pokazuje się ikonka na środku ekranu…) i działa f10 (od gładzika) teraz mi nie działają strzałki (jasność/głośność)

Ja używam oryginalnych od Samsunga i nigdy nie było z nimi kłopotów.

no ja też mam od samsunga… Raz działają a raz nie… Od raz po stracie kompa w ogóle się nie lądują… bez problemu działają mi klawisze od gładzika i od wycisz… ale pewnie dlatego po chyba sa to jakieś systemowe stery