Problemy z szybkością in ternetu, pingami na Viscie Ulti 64

(Bartekrejman) #1

Witajcie.

Dzisiaj zainstalowałem Viste Ultimate 64 bit na nowym komputerze. Nie wiem czemu ale pingi mam grubo powyżej normy.

Mam neostrade 1Mb. Powinienem mieć ping 30 a jest 130< Internet równiesz nie chodzi najlepiej. Strony sie ładują znacznie dfłuzej.

Zapore mam wyłączoną.

Dodam że na laptopie, podłączonym do tego samego neta z zainstalowana Vistą Home Premium mam pingi w normie.

Na kompie nic prawie nie instalowałem poza najpotrzebniejszymi programami.

Korzystam z połączenia wifi, ale na starym komputerze bylo wszytsko ok. O co chodzi? :?

729e6327b8e59301m.jpg

(Longhorn2009) #2

Taki system.

(Bartekrejman) #3

Co znaczy taki system?

Nie mam szans pograć sobie bo to “Vista” ? :roll:

(system) #4

yy. Tak?

(Bartekrejman) #5

No bez jaj. Naprawde tak jest? :frowning: Czy sa to tylko wypowiedzi zagorzałych przeciwników Visty?

(system) #6

Ja prawie nic nie mam do Visty, ale tak jest napisana że bez SP1 będzie Ci tak net chodził.

(Kolmar) #7

Akurat ja też mam internet przez wifi i wszystko śmiga (karta ralink) :slight_smile: Tyko narzekać wszyscy na Vistę potrafią, jest sporo błędów w niej ale no cuż Xp też na początku było nieco kulawe :mrgreen: W robocie miałem neo i Vista i też chodziła ładnie wiec w czym problem ?

(Sidhmor) #8

(Bladel) #9

byc może stary lapek ma lepszą sieciówkę niż ten nowy…zobacz jaką masz sieciówę w nowym kompie i ściągnij najnowsze stery lub poczytaj w necie czy są z nią problemy…