Problemy z szybkością in ternetu, pingami na Viscie Ulti 64

Witajcie.

Dzisiaj zainstalowałem Viste Ultimate 64 bit na nowym komputerze. Nie wiem czemu ale pingi mam grubo powyżej normy.

Mam neostrade 1Mb. Powinienem mieć ping 30 a jest 130< Internet równiesz nie chodzi najlepiej. Strony sie ładują znacznie dfłuzej.

Zapore mam wyłączoną.

Dodam że na laptopie, podłączonym do tego samego neta z zainstalowana Vistą Home Premium mam pingi w normie.

Na kompie nic prawie nie instalowałem poza najpotrzebniejszymi programami.

Korzystam z połączenia wifi, ale na starym komputerze bylo wszytsko ok. O co chodzi? :?

729e6327b8e59301m.jpg

Taki system.

Co znaczy taki system?

Nie mam szans pograć sobie bo to “Vista” ? :roll:

yy. Tak?

No bez jaj. Naprawde tak jest? :frowning: Czy sa to tylko wypowiedzi zagorzałych przeciwników Visty?

Ja prawie nic nie mam do Visty, ale tak jest napisana że bez SP1 będzie Ci tak net chodził.

Akurat ja też mam internet przez wifi i wszystko śmiga (karta ralink) :slight_smile: Tyko narzekać wszyscy na Vistę potrafią, jest sporo błędów w niej ale no cuż Xp też na początku było nieco kulawe :mrgreen: W robocie miałem neo i Vista i też chodziła ładnie wiec w czym problem ?

byc może stary lapek ma lepszą sieciówkę niż ten nowy…zobacz jaką masz sieciówę w nowym kompie i ściągnij najnowsze stery lub poczytaj w necie czy są z nią problemy…