Problemy z Vistą Home

WITAM WSZYSTKICH JAK KTÓŚ MA PROBLEMY Z VISTĄ TAKIE JAK JA PROSZĘ O KONTAKT PO ZAŁACZENIU KOMPA JEST OK PO JAKIMŚ CZASIE IKONY NA PULPICIE TZN NAPISY POD IKONAMI ROBIĄ SIĘ CZARNE Z DOŁU PASKA OTWARTE PROGRAMY PRZESKAKUJĄ DO GÓRY I NIE DA SIĘ WYŁĄCZYC KOMPA PONIEWAŻ KLIKAJĄC W START WYŚWIETLANE OKNO POJAWIA SIĘ U GÓRY I WYŚWIETLANE JEST NIE CAŁE ZNIKAJĄ TAKŻE W PRAWYM ROGU PROGRAMY PO WYŁĄCZENIU KOMPA I ZAŁACZENIU OD NOWA JEST OK ALE ZA JAKIŚ CZAS ZNOWU JEST TO SAMO SKANUJAC ANTYWIRUSEM NIE WYKRYWA NIC ŻADNYCH WIRUSÓW TROJANÓW ITP. NIE WIEM CO JEST AHA JESZCZE JEDNO JAK PISZE TO CO JAKIŚ CZAS PRZESKAKUJE MI KURSOR DO TYLY NA WYRAZY JUŻ NAPISANE PROSZE O POMOC CZY OD NOWA WGRAĆ SYSTEM CZY TYLKO NAKŁADKE I STARCZY MÓJ EMEIL pavlo30@buziaczek.pl albo na forum

Może zaczynasz więc trolem może nie jesteś, ale nie krzycz (nie pisz wszystkiego dużymi literami) i używaj kropek, przecinków itp. Obstawiam, że masz laptopa, jeżeli tak to jakiego?? Jeżeli nie, to napisz parametry kompa, potem jaki system (są dwie wersji Visty home). I nie nie musisz maila podawać, jak ktoś będzie chciał to Ci odpisze tutaj:)

Ta Vista oryginalna?

Proszę poprawić posta - pisz normalną czcionką, opcja edytuj. JNJN

jak masz gg to pewnie przez nie