Problemy z vista i programem ATI catalyst

(Coffe77) #1

Witam, mój problemy zaczęły się w momencie zakupu laptopa z programem ATI, jakimś cudem nie mogłam pisać liter "ć". Jak próbowałam wpisać ć wyświetlał mi się program ATI catalyst. W końcu odinstalowałam go, ale ekran po tym miał marną rozdzielczość i na dodatek rozciągnął się w poziomie. Próbowałam zainstalować wersję ATI, teraz 7.2. Po instalacji nic się nie zmienia. Proszę o wskazówki.

Pozdrawiam

Justyna

(Piotr P.) #2

Wejdź w opcje ccc i wyłacz skrot z literka C

(Coffe77) #3

z literką ć teraz nie mam problemu, tylko z rozciągniętym ekranem i słabą rozdzielczością..

(Mihau X64) #4

Zainstaluj sobie CCC 8.4 i wyłacz sobie skrót klawisza "C" i bedzie dobrze.. :wink:

(Coffe77) #5

zainstalowałam 8.4.. ale dalej nic się nie zmieniło.. ekran rozciągnięty.. nie wiem może cos powinnam zmienic w ustawieniach ale co ?

(Cobis) #6

odinstaluj, zainstaluj jeszcze raz, przy instalacji zaawansowanej powinna być opcja usuwania składników, usuń instalowanie CCC, u mnie zadziałało

(Coffe77) #7

zainstalowałam ponownie, przy instalacji nie było zadnych opcji zaawansowanych, po prostu instalowanie składników i na koniec - zakończono.

(Barteek) #8

Sterowniki Catalyst nie pracują ze wszystkimi mobilnymi wersjami kart ATI (u mnie nie działają z kartą Mobility Radeon X2300). Zapewne posiadasz kartę graficzną Mobility Radeon z serii X. W zestawie z laptopem powinna znajdować się płyta CD ze specjalną wersją sterowników do Twojej karty graficznej. Usuń sterowniki CCC 8.4 i spróbuj zainstalować sterownik z tej właśnie płyty.

(Asterisk) #9

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.