Problemy z Wi-Fi w tablecie

Witam

Niedawno kupiłem tablet California Access Tab MM1001 i chcę go podłączyć do internetu. Mam w domu router linksys cisco. Niestety po włączeniu wi-fi w tablecie, urządzenie nie chce się połączyć. Cały czas pisze: Trwa uwierzytelnianie. Od znajomego dowiedziałem się że trzeba mieć jakieś oprogramowanie na teblecie do routera. Niestety nie mogę znaleźć żadnego. Oprogramowanie które dołączyli do zestawu z routerem nie działa ponieważ ma inne rozszerzenie: potrzebuję rozszerzenie apk dla androida. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam :smiley: [list=]

Nie potrzeba żadnego oprogramowania, może masz filtrację mac w routerze i dlatego tablet nie działa, lub sieć jest zabezpieczona algorytmem którego tablet nie obsługuje.

gdyby ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

A może ma ktoś taki tablet i wie jak go podłączyć do domowej sieci??? Był bym wdzięczny jeśli podałby mi ktoś co mam robić krok po kroczku :slight_smile:

Pozdrawiam