Problemy z wifi i wyszukiwaniem problemów

Siema, jestem nowy więc jak zły dział proszę o przeniesienie :slight_smile:

mam dwa problemy, otóż kupiłem niedawno laptopa lenovo ideapad 510  bez oprogramowania wgrałem więc wina 7 premium sterowniki wszystkie pobrałem przez program driver lub też  ze strony lenovo ale nie działa mi wifi nwm czemu nie wyszukuje żadnej sieci w bloku ;/ (1 Bez tytułu.png Bez tytułu.pngBez tytułu1.png Bez tytułu2.pngzdjęcie i drugie pokazuje)

 

 

Drugi problem to wykrywanie problemów kiedy wybieram tę opcję czasem się ładuje długo czasem krótko i pokazuje jeden wynik a mianowicie (3 zdjęcie)

 

Witam, pobierz driver booster może być w wersji free. W podanym przez siebie program ma zestaw narzędzi a w tym naprawa sieci oraz inne. Ten program mam u siebie i polecam każdemu.

 

Może złe sterowniki zainstalowane?

driver booster nie pomogł ;/
sterowniki raczej powinny być dobre a jest możliwość że może wgrałem ich za dużo ?

Czy Windows posiada Service Pack 1 na pokładzie?

Jeżeli nie

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-7-Service-Pack-1,Program,Windows,22012.html

pobierz wersje z linków bezpośrednich odpowiednią dla Twojego systemu(32/64)

po pobraniu z wyższego linku i po uruchomieniu pokazało że jest już zainstalowany ale sprawdziłem czy wifi działa nwm jak ale już działa więc dzięki za pomoc :wink:

Siema mam problem kiedy wybieram opcję rozwiąż problem pokazuje mi się wystąpił nie oczekiwany problem a na dole kod błędu: 0x800736B1 

Masz z czymś problem. Skoro nie opisujesz problemu, to nie ma co zgadywać. masz tu wyniki wyszukiwania tego błędu:

https://www.google.pl/search?q=0x800736B1&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b&gfe_rd=cr&ei=TgiGWNeVINDi8Af1uq6gCg

 

Gdybyś się zdecydował i wyjaśnił, co uruchamiasz, gdy wyskakuje błąd, jaki masz system i co pisze w podglądzie zdarzeń odnośnie tego błędu, to może byłoby się nad tym pochylić, żeby pomóc.

 

Hej Ci.
Gdybym np. ja Tobie napisał: “mam problem 0x12323234545345”, to byś pewnie zapytał:

  • a gdzie pojawia się taki błąd? aaaa, w komputerze…

Dobra dobra już ogl nie ważne co bym nacisnął prawym przyciskiem na jakąś ikone i wybrał opcje otwórz problemy ze zgodnością lub wyszukaj problemów itd. pokazuje się zawsze taki wynik 

Bez tytułu.png

Dobra… jednak problem powrócił kiedy odpaliłem dziś znowu laptopa ;//

zainstalowałem również SP2 

Zgaduję, że Windows 7. No a jakie masz problemy z tym komputerem? 

ogl taki to tylko to że nie wyszukuje mi sieci wifi jak i błędów co widać na zdjęciu wyżej :slight_smile:

A - nic przypadkiem nie robiłeś przy usługach diagnostyki?

B - dwa tematy, to nie jeden…

Nic nie robiłem wgrałem system pierwszy raz do nowego konta i tak miałem od początku zainstalowałem również dziś Service Pack 2 z myślą że pomoże ale jednak nie ;//

Nie przypominam sobie aby dla systemu Windows 7 został taki Service Pack udostępniony - Microsoft udostępnił co prawda większy zbiór poprawek i aktualizacji, ale nigdy nie pod nazwą Service Pack 2.