Problemy z windows 98 SE

Dzień dobry. Mam kilka problemów z windows 98SE bardzo prosze o pomoc, oto one:

  1. Okno logowania do windows 98 SE jest w rozdzielcznosci 640 x 480 a gdy się już zaloguje wraca do rozdzielcznosci 1024x768.

  2. Od kiedy mam nową kartę graficzną GeforceMX 440, gdy uruchamiam komputer robi kilka razy pip pip jest przerwa i robi 2 razy pip i ekran robi się czarny i nie chce się uruchomić :(. ( mam america bios ).

  3. Gdy instaluje nowe sterowniki to windows każe mi włożyć płytke ze starymi sterownikami i przywraca stare sterowniki.

  4. Po zalogowaniu się znikają wszystkie ikonki z pulpitu, pulpit robi się biały i w górnym lewym rogu pisze pulpit. I pojawia się jakiś okienko na którym pisze wystąpij błąd z scryptem na tej stronie.( Ten błąd pojawia się też gdy wchodze na dysk C )

Bardzo bym prosił zęby mi ktoś pomógł z tymi problemami, z góry dziękuję.

wiesz ja ci bym polecił zainstalować drugi system na innej parytcji np. najlepiej XP system ten sam instaluje swoje sterowniki do karty graficznej

a powracając do 98 to spróbuj wejść w tryb awaryjny i zmień rozdzielczość oraz spróbuj wyrzucić sterowniki i zainstalować ponownie

hhmmmm, ciekawa twoja poropozycja. Ten win98SE mnie wkurza co chwila jakiś błąd ja zmienie se na win xp, tam to żadne błędy nie wyskakują. A tak to dzięki za pomoc :smiley:

poszedlem do sklepu by wymienic karte graficzna bo przy starej

po uruchomieniu komputera slychac bylo taki pisk i ekran robil sie czarny(caly czarny byl od samego poczatku

gosc mi powiedzial ze po prostu karta wyskoczyla

docisnal ja porzadnie i dziala