Problemy z włamywaniem na konto mailowe i facebook

Witam - mam problem. Otóż ktoś mi się notorycznie włamuję na moje konto na facebooku i zmienia hasło - to samo robi z kontem mailowym na o2.pl (Teraz żałuje, ze je mam tam). Co odzyskam hasło do konta na FB jak i na o2.pl (To muszę zrobić jako pierwsze). Zabezpieczałem konto na fb weryfikacją poprzez sms (widocznie musi to nie działać), próbowałem zmienić maila, lecz nie mogę usunąć starego - nowe mam w google również zabezpieczone poprzez sms). Czy może ktoś pomóc albo zaradzić temu?

Edit: Udało się usunąć starego maila z bazy danych - moje konto identyfikowane jest z nowym mailem

jaksza5 ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Lepiej?

skoro ktoś ci wbija na konto jakieś i hasło zmienia, a ty następnie to hasło zmieniasz na trudniejsze i ta sama osoba bez problemu zna te nowe hasło, to obstawiam, że masz jakiegoś keyloggera. W ogóle masz jakiegoś antywirusa, firewalla?

Antywirus’a mam (Niestety Avasta), Firewalla nie używam. A tu jest taki myk, że ktoś na o2 mógł odgadnąć hasło przy pomocy narzędzia “Odzyskiwanie hasła” a później może resetować to hasło. A niczego znów nie pobieram, żeby była to wina keylogera.

Dodane 05.04.2013 (Pt) 20:27

Zestaw logów:

Log OTL:

otl.txt

extras.txt

RSIT

Silent Runners

GMER

MBRCheck

TDSS Killer + nic nie wykrył

W folderze “Jakub” pojawiły się nowe pliki:

pliki.jpg

Cześć.

Logi sprawdzi Ci ktoś, kto się na tym zna.

Nie usuwaj przypadkiem plików ntuser - to są pliki systemowe - miałem podobny problem.

Możesz je ukryć następującym programem, który u mnie świetnie się sprawdził:

http://tigzy.geekstogo.com/forcehide.php

Pliki ntuser przeciągasz i używasz funkcji “ukryj”.

Najpierw niech jednak ktoś zweryfikuje logi OTL.

Odinstaluj Search Assistant WebSearch 1.74.Uruchom OTL i w okno (Własne opcje skanowania/Script)wklej:

Kliknij Wykonaj skrypt.W OTL użyj opcji Sprzątanie.

.Przeskanuj progr.Malwarebytes Anti-Malware http://www.malwarebytes.org/products/malwarebytes_free/

Przed skanowaniem wykonaj RĘCZNĄ AKTUALIZACJĘ BAZY SYGNATUR WIRUSÓW Malwarebytesa “Uruchom Malwarebytes, przejdź do zakładki Aktualizacja, Sprawdź aktualizacje.”