Problemy z wyborem płyty DVD w programie InfraRecorder

(Maciek012) #1

Witam. Mam program do nagrywania DVD - InfraRecorder. Gdy wybiorę zawartość jaką chcę nagrać i nacisnę ,,Wypal aktualną kompilację na płytę" to wyskakuje mi okno ,,Wypal kompilację (please insert a blank disc)". Nie mogę wtedy wybrać prędkości z jaką chcę nagrać i nie mogę przejść dalej, a płyta DVD-R jest w napędzie. Może ktoś wie co z tym zrobić??

(mysz 1) #2

Nie znam programu ale ""KOMPILACJA"" kojarzy się z obrazem dysku , sprawdz w opcji jakie masz ustawienia [dane ,audio]

(Kaka') #3

maciek012

Rejestrując się na niniejszym forum zobowiązałeś się przestrzegać jego regulaminu. Niestety, w tym momencie łamiesz go nie tytułując poprawnie tematu. Proszę więc zapoznać się w pierwszej kolejności z całym regulaminem forum, a następnie używając przycisku zmien.gif

W przypadku zignorowania prośby temat poleci do śmietnika oraz mogą zostać wyciągnięte surowe konsekwencje.

(Seba86mu) #4

maciek012 , czy na pewno wkładasz czystą płytkę do napędu ?

Jaka to nagrywarka ?

Spróbuj włożyć płytkę innej firmy. Może Twoja nagrywarka ma problem z płytami DVD-R ? Spróbuj nagrać na DVD+R.

Przeinstaluj oprogramowanie do nagrywania płyt.

Jeżeli to nie pomoże, to spróbuj alternatywnego oprogramowania, np. Ashampoo Burning Studio 6.5 PL.

(Maciek012) #5

Mam program Ashampoo Burning Studio 6.5 PL. i znów gdy dodam zawartość do nagrania wyskakuje że wybrane pliki i foldery zajmują zadużo miejsca. Na dole w prawym rogu są 3 kontrollki - ,,Dane zmieszczą się na:

CD

DVD

Blu-ray

i chybana kontrolka powinna się coś zmienić na DVD bo pliki zawierają tylko 1 700Mb.

(Kaka') #6

maciek012 , czemu nie poprawiłeś tytułu wątku na konkretny? Wyżej zacytowany tytuł to zwykłe "lanie wody". Proszę zapoznać się z podanymi przeze mnie linkami, a następnie poprawić tytuł wątku na konkretny.