Problemy ze ściąganiem programów z "dobreprogramy"

Wczoraj robiłem format c:\ Po reinstalacji systemu próbowałem ściągnąć ze stronki “dobreprogramy” Ad-aware 6 i nic z tego :frowning:

Dobrze, ze znalazłem go w domu na płycie z jakiejś gazety i zainstalowałem.

Problem wystąpił też z Adobe Reader 6.0 PL Plik co prawda ściągnął się na mój komputer ale za diabła nie chciał się zainstalować. Mimo wielokrotnego klikania na ikonę nie dało rady. Wyskakiwał podobny komunikat: :“to archiwum nie jest obsługiwane”

Dziwne bo 2 tygodnie temu również go ściągałem i zainstalował się bez problemu. Wtedy jakoś to archiwum było obsługiwane:) Tylko, że wtedy jak i teraz używam 7 zip (jeśli to ma jakiekolwiek znaczenie). Postanowiłem ściągnąć więc starszą wersję Adobe 5.05 PL i nie było problemu z instalacją. Ale jednak fajnie by było mieć tą nową wersję programiku. Macie jakiś pomysł???

Jeśli chodzi o Acrobata, to jest dziwny problem, jak go ściągam poprzez przeglądarkę, to za nic w świecie nie mogę tego zainstalować, natomiast jak ściągnę jakimś programem, to instaluje się bez najmniejszego problemu. Taka dziwna przypadłość :slight_smile:

Program Ad-Aware probrałem bez zarzutów. A co do Acrobat’a to ściągnąłem go w IE i też jest wszystko w porządku :slight_smile:

Czyli Lisek potwierdza, że jednak nie wszystko jest ok. Jak można wnioskować czasem działa a czasem nie :frowning:

A jeszcze jedna kwestia przy okazji, czy zauważyliście, ze starsza wersja Adobe 5.05 otwiera się szubciej od tej najnowszej 6.0 ???

mi sie nowa wersja otwiera znacznie szybciej :lol: