Problemy ze ściąganymi grami

Jestem od niedawna użytkownikiem komputera,dopiero wszystkiego się uczę.Proszę o podpowiedź,dlaczego gry które ściągam nie chodzą,mulą się.Być może,powinnam mieć jakiś dodatek o którym nie wiem.Za pomoc z góry dziękuje. Dodam jeszcze że to komputer o małej pamięci.

Wszystko jasne :?:

Ile dokładnie ram, procek, grafika :?:

Nie mam pojęcia.Powiedz jak mam to sprawdzić,to zaraz napisze… :cry:

Sprawdzić możesz np w EVEREST Home Edition

Czy komp spełnia wymagania gier?

Stery do grafiki są?

Pamięć fizyczna 126MB wykorzystane 92%Rozmiar pliku wymiany 320MB wykorzystane 85% Pamięć wirtualna446MB wykorzystane 88% Karta wideo 8 MB.Nie wiem czy to co napisałam teraz wystarczy?

Albo możesz sprawdzic inaczej dajesz pokolei:

START—>Uruchom—>i wpisujesz Dxdiag

może informacje niesą aż tak szczegułowe ale nietrzeba nic instalowac

Zależy jakie to gry,bo na takim sprzęcie to raczej trudno ci będzie pograć w jakieś nowsze gry (nawet w te z przed paru lat) chyba że w sapera czy pasjansa.Ramu za mało,ale grafa 8 MB :o :x To znacznie za mało.

Sprawdzaj wymagania gier zanim ściągniesz.

A tak z ciekawości jaki system na tym postawiłeś?? z grafą 8 mb to w kulki pod mostem nie pograsz, jakie gry chciałeś uruchomić?

bambo-5 ja tak w kwestii formalnej-nie jestem facetem…Bardzo lubię rajdy,wyścigi samochodowe.Mało znam terminów technicznych jakich wy używacie,dlatego proszę o bardziej proste odpowiedzi żeby do mnie dotarło.Do wielu rzeczy sama dochodzę,dopiero się uczę. :lol: Wiecie jak jest z babami w tych sprawach…

Jednym słowem sobie poprostu nie pograsz (troche więcej niż jedno :stuck_out_tongue: )

bardzo mało gier chodzi na takim sprzęcie

Bajka40 jaki masz system operacyjny 95 :roll: może 98 :?:

Powiedz, jakie to gry, bo wiele zależy od ich wymogów. Podaj tytuły.

Żałosny to jest Twój post.