Problemy ze skype

mam problem z rozmową głosową ze skype, tylo nie wiem z której to strony komputera, ma takie ( rozłączanie głosu), to naogół się dzieje w chwili darmowej rozmowy, bo z płątnej mało kiedy korzystam.

Już o tym fakcie alarmowałem do swoich usług internetowych, odpowiedzieli mi tylo, że połączenie a internetem odbywa sie automatycznie, wiec nie mają z tym nic wspólnego.

Ponownie zainteresowałem się nad tym dzwoniąc pod infolinię na skype, powiedziałem im o tym fakcie, który mnie nurtuje, myślałem, że to może sprawa jest obciażenia serwera, ale oni stwierdzili, że to nie ma nic wspólnego z tym i że serwer jest optymalnie ustawiony dla każdego użytkownika.

A więc, czyja to może być wina ponoszona za brak połączenia, lub rozrywania połączeń linii w skype.

A co to będzie, gdy się zaczną podobne kłopoty z płatną linią, bo jak narazie to mało korzystam z konta, a jeśli, to mało mi sie rozłącza ta linia.

Więc nie wiem co się tu dzieje, z której to strony są takie kłopoty, czy z mojej, czy po drugiej stronie komputera.

Skype mam ustawiony standardowo, także powinno być dobrze,a jednak nie jest tak.

Prosze o pomoc w rozwiązaniu tego kłopotu.

Moim zdaniem to jest to sprawa serwera, ale oni są innego zdania