Problemy ze sterownikam!

(Hochol) #1

Na poczatek zaznaczam ze jestem laikiem jesli chodzi o kompy :slight_smile: cos tam wiem ale nie za wiele, wiec potrzebuje pomocy. Sformatowalem dysk systemowy i zainstalowalem windowsa XP tyle ze nie mam plyt ze sterownikami i praktycznie nic mi nie dziala. Co moge to sciagam z neta ale np. sciagnalem Winampa ale gdy go odpalam wyskakuje komunikat "Bad direct sound driver. Please instal proper drivers...". No wiec chyba brakuje mi sterownikow. Podejrzewam ze mozna je jakos z neta sciagnac tyle ze nie wiem jaka mam karte dzwiekowa czy plyte glowna, wiec nie wiem co sciagnac. Jakby mi ktos poradzil co robic bylbym wdzieczny.

(hevet) #2

U偶yj programu Everest a wszystkiego si臋 dowiesz http://dobreprogramy.com/index.php?dz=2&t=93&id=1183

(Revolver0) #3

呕eby cokolwiek ruszy膰 musisz wiedzie膰 jakie masz podzespo艂y w komputerze czyli jaka karta graficzna muzyczna plyta g艂owna karta sieciowa klawiatura monitor myszka do tego pos艂u偶y ci program Everest

lub jak masz to faktura zakupu na kt贸rej powinny by膰 napisane z czego sklada si臋 w贸j komputer lub tez jakas dodatkowa kartka ktora o tym m贸wisz.

Jak juz bedziesz wiedzia艂 co masz to wtedy wchodzisz na strone producenta danego komponentu i szukasz do niego sterownik贸w pobierasz je i zainstalujesz je na swoim kompie pamietaj tylko o tym zeby wybra膰 dobre sterowniki takie ktore s膮 do twojego sprzetu bo inne nawet jak zainstalujesz i tak nie bed膮 dzia艂ac

ps Winamp i zaden inny program do otwarzania muzyki i film贸w ci niebedzie dzia艂ac do poku niezainstalujesz karty muzycznej

(Hochol) #4

mam juz wszystko dzieki za link do Eweresta. Wszystko gra :slight_smile:

(Monczkin) #5

menlicher prosz臋 zmieni膰 tytu艂 na konkretny.