Problemy ze sterownikami do MP4

Witam, mam problem z zainstalowaniem sterowników do MP4 w moim kompie. Mam system Win 98, a mój komputer ma coś z 7 lat… Zainstalowałam na nim sterowniki: ‘Windows 98 SE Service Pack 2.1b’ (nie pamiętam już czy było to PL czy nie…). Wszystko poszło sprawnie, system odnalazł sterownik dla MP4, jednak nie wykrył na płytce Win 98 (wydanie drugie) pliku: ‘USBSTOR.SYS’. Bez tego pliku nie może dalej pójść instalacja i nie wiem co mogę z tym zrobić… Jeśli ktoś wie, to bardzo proszę o poradę. Będę bardzo wdzięczna za pomoc .Pzdr.

Wygląda na brak sterowników do MP4,strona producenta MP4 i Twój model i może są stery do systemu WIN98/SE.

I jak znajdziesz stery,najpierw je zainstaluj w systemie,a dopiero wkładaj MP4 do portu USB kompa.

Sterowniki są ponieważ komputer je znalazł. Ale dopiero po ściągnięciu ‘Windows 98 SE Service Pack 2.1b’, coś zaczęło się dziać, ale tak jak pisałam wcześniej nie znajduje tego potrzebnego pliku (w.w.) na plytce z systemem.

A MP4 jest chyba firmy Samsung, modelu nie pamiętam…

Razem z plikiem ‘Windows 98 SE Service Pack 2.1b’ zainstalował mi się chyba jakiś dodatek do Win 98 i mam teraz Win 98 SE

Ściągnij ten plik (bezpłatna rejestracja,lub z innej lokalizacji) i przekopiuj do katalogu system ,restart kompa i zobacz.

http://www.usb-drivers.com/drivers/28/28628.htm