Problemy ze sterownikami dźwiękowymi

(Lolo77) #1

Witam!

Otóż na swoim komputerze od początku jego użytkowania miałem zainstalowany program CMI Audio Config, który odpowiadał za dźwięk. Z czasem coś z tym programem zaczęło się dziac. Na początku przestała pojawiac się jego w pasku zadań, co zignorowałem i po prostu utworzyłem skrót do niego na pulpicie. Dziś jednak program ten owszem i działał jednak kliknięcie na ikonkę nie otwierało go. Tylko manipulacja kablami dawała skutek zmieniania urządzeń audio. Postanowiłem go usunąc i zainstalowac jeszcze raz. O ile pierwsza częśc mojego planu poszła gładko, to druga jest niewykonalna, gdyż instalacja jakkiegokolwiek sterownika po prostu się zawiesza. Liczę na pomoc i z góry dziękuje za pomoc.

(szymon189) #2

Przeczyść system oraz rejestr tym programem CCleaner

(Lolo77) #3

Ok, wyczyściłem, co teraz?

(Gawamawa1) #4

spróbuj zainstalować jeszcze raz, podaj konfiguracje swojego komputera

(szymon189) #5

Postaraj się teraz zainstalować, ale jeśli nadal nie będzie działać to daj raport z Everest'a

(Lolo77) #6

Instalacja nie powiodła się, staram się utworzyc raport jednak proces tworzenia stanął na czuniku i tkwi już tak od 10 - 15 min.

(szymon189) #7

Dosyć ciekawe dlatego pokaż logi z HijackThis i OTL. Zasady wklejania logów.

(Lolo77) #8

Postanowiłem sformatowac komputer (okazało się, że mam sporo różnego rodzaju wirusów). Po tym wszystkim udało mi się już bez żadnych problemów zrobic test w Evereście (mogę wkleic jeśli jest potrzeba). Jednak natrafiłem na kolejny problem ze sterownikami dźwięku. Otóż zainstalowałem sterowniki Railteka (AC'97 Audio i High Definition Audio), jednak jako główny sterownik wyświetla mi się HD Audio render, który nie obsługuje 6 wejśc audio. Czy ktoś mógłby mi pomóc to zmienic, tak by moje sterowniki obsługiwały 6 wejśc. Dzięki za wcześniejszą pomoc i proszę o kolejną.

(szymon189) #9

Zrób raport tym programem i nam go pokaż.

(Lolo77) #10

http://www.wklejto.pl/44390

(szymon189) #11

Zainstaluj sobie to. Tamte sterowniki z karty dźwiękowej odinstaluj.

PS. Polecam zaktualizować swój system. Przeskanowanie komputera w poszukiwaniu nie zaktualizowanych programów można wykonać tutaj.

(Lolo77) #12

A czy istnieje możliwość zainstalowania oprogramowania do podobną do xear 3d?