Problemy ze sterownikami dźwiękowymi

Witam!

Otóż na swoim komputerze od początku jego użytkowania miałem zainstalowany program CMI Audio Config, który odpowiadał za dźwięk. Z czasem coś z tym programem zaczęło się dziac. Na początku przestała pojawiac się jego w pasku zadań, co zignorowałem i po prostu utworzyłem skrót do niego na pulpicie. Dziś jednak program ten owszem i działał jednak kliknięcie na ikonkę nie otwierało go. Tylko manipulacja kablami dawała skutek zmieniania urządzeń audio. Postanowiłem go usunąc i zainstalowac jeszcze raz. O ile pierwsza częśc mojego planu poszła gładko, to druga jest niewykonalna, gdyż instalacja jakkiegokolwiek sterownika po prostu się zawiesza. Liczę na pomoc i z góry dziękuje za pomoc.

Przeczyść system oraz rejestr tym programem CCleaner

Ok, wyczyściłem, co teraz?

spróbuj zainstalować jeszcze raz, podaj konfiguracje swojego komputera

Postaraj się teraz zainstalować, ale jeśli nadal nie będzie działać to daj raport z Everest’a

Instalacja nie powiodła się, staram się utworzyc raport jednak proces tworzenia stanął na czuniku i tkwi już tak od 10 - 15 min.

Dosyć ciekawe dlatego pokaż logi z HijackThis i OTL. Zasady wklejania logów.

Postanowiłem sformatowac komputer (okazało się, że mam sporo różnego rodzaju wirusów). Po tym wszystkim udało mi się już bez żadnych problemów zrobic test w Evereście (mogę wkleic jeśli jest potrzeba). Jednak natrafiłem na kolejny problem ze sterownikami dźwięku. Otóż zainstalowałem sterowniki Railteka (AC’97 Audio i High Definition Audio), jednak jako główny sterownik wyświetla mi się HD Audio render, który nie obsługuje 6 wejśc audio. Czy ktoś mógłby mi pomóc to zmienic, tak by moje sterowniki obsługiwały 6 wejśc. Dzięki za wcześniejszą pomoc i proszę o kolejną.

Zrób raport tym programem i nam go pokaż.

http://www.wklejto.pl/44390

Zainstaluj sobie to. Tamte sterowniki z karty dźwiękowej odinstaluj.

PS. Polecam zaktualizować swój system. Przeskanowanie komputera w poszukiwaniu nie zaktualizowanych programów można wykonać tutaj.

A czy istnieje możliwość zainstalowania oprogramowania do podobną do xear 3d?