Problemy ze stronami

(Del15piero) #1

Witam mam problem tylko jest go cieżko określić

Po reinstalce nie miałem neta więc nie wiedziałem o tych problemach a więc do rzeczy

-Nie moge wejść na czat gdy mam juz np. na onecie liste czatów jeśli na jakiś klikne nic sie nie dzieje :frowning:

-Gdy staram się zalogować na poczte w interi wpisuje dane i biore na zaloguj to strona tak jak by sie tylko odświerzyła

-Na tej samej stronie jak chce załozyć konto klikam na załóż i nic sie nie dzieje

-Na gry.wp jeśli chce pokazać galerie to też nic sie nie dzieje

Przeinstalowałem jave ale to nic nie dało :frowning:

Prosze o pomoc bo nic prawie nie można zrobić

Windows: XP prof.

Przeglądarka: IE 6.0

(Lwm) #2

zainstaluj opere z java i powiedz czy problem zniknal?

(Del15piero) #3

Kiedy ja musze mieć IE z przyczyn odemnie niezależnych

(Mdod) #4

Może masz wyłączone cookies? Wejdź na narzędzia>opcje internetowe>zabezpieczenia i przesuń suwak na średni a jak nie to na niższy.

(Del15piero) #5

Wziołem akceptowanie wszystkifch plików i też nic

(Mdod) #6

przeskanuj system adaware 6se skaner mks online i czym tam jeszcze. jak nie to format

(Lwm) #7

a zainstaluj inna jave

(Del15piero) #8

Skanowałem nic nie wykryło a jave instalowałem nową i troche starszą i żadna nie działa

A teraz nawet nie moge napisać nic ShoutBox'sie forowym :frowning:

(Hochol2) #9

Jestem laikiem:) ,ale kiedys mialem podobny problem i przyczyna bylo to, ze we wlasciwosciach karty sieciowej mialem w opcji szybkosc łacza wpisane: tryb automatyczny. Kiedy zmienilem na: tryb 10 puldupleks to wszystko zaczelo dzialac normalnie. Moze sie zblaznilem tym postem, bo tak jak pisze wyzej jestem laikiem, ale moze pomoglem :lol:

(Adarek) #10

Napraw IE

http://support.microsoft.com/default.as ... product=ie

http://support.microsoft.com/default.aspx?scid=fh;PL;ie

Naprawa plików :

Do cd-romu włóż płytę z xp , w uruchom wpisz sfc /scannow

(Del15piero) #11

hochol a gdzie we właściwościach karty jest szybkość łącza

(Dariuszko2) #12

koledze chyba chodzilo ustawienia szybkosci transferu z "auto mode "na "10 ful mode lub 10 half mode "ale wydaje mi sie ze to nic nie zmieni bo z tego co piszesz wynika ze net masz tylko klopoty z java wystepoja moze przeinstaluj IE a potem resetuj ustawienia i usun pliki cookie

(Adi171717) #13

Ten chlopak mnie zalamuje... :-x

Czlowieku, nie wiem co Ty masz na dysku, ale wiekszosc loodzi nie bawi ciagle formatowanie dysku i instalowanie windy, dlatego ten post jest calkowicie zbedny :-x

(Del15piero) #14

Przeinstalowałem sobie przeglądarke na Morzille ale jakoś mi nie przypadła do gustu więc przeinstalowałem windowsa i pomogło

temat już jest nieaktualny i obyło sie bez formata :slight_smile:

(Golden Finger) #15

:arrow: Zamykam

Pozdrawiam :okulary: