Problemy ze zmianą partycji na dysku

Witam serdecznie.

Ostatnio chciałem usunąć jedną z partycji (używałem programu Partition Magic) no i efekt tego jest taki, że znikła całkiem. Normalnie system widzi całą pojemność twardego dysku jednak wchodząc w “mój komputer” dostępna jest tylko część dysku.

Jak moge to teraz odzyskać?

Serdecznie pozdrawiam.

emil-z a czy pozostałe miejsce po usunięciu partycji dołączyłeś w PM do istniejącej partycji ??

nie mam pojęcia, ale teraz kiedy psrawdzam pojemność partycji które pozostały to mają taką sama objętość jak poprzednio, czyli nic sie nie zmieniło oprócz tego, że znikła jedna część dysku (poprzednio dysk C, D, E - teraz dysk C, D)

musisz dołączyc ten obszar do ktorejkolwiek partycji, służy do tego opcja Redistribute Free Space

możesz ponownie podzielić którąś z obecnych partycji na 2 i bedziesz znowu posiadać 3 partycje, możesz to uczynić PM

Próbuje coś zrobić, ale nic z tego opcja free distribute nie działa - wygląda to tak, że sa teraz dwa dyski, stymże w miejscy gdzie kiedys mybł owa partycja jest teraz pasek z zółtym kolorem i nie ma na nim literki

Złączono Posta : 02.01.2007 (Wto) 22:38

a typ tej partycji to PqRP, status - none, PRI/LOG Logical

Stwórz partycję na wolnym miejscu i użyj opcji Merge Partition w celu dołączenia tej stworzonej do już istniejącej.