Problerm z wpisem

http://img225.imageshack.us/img225/6858/beznazwygs8.jpg

mam takie kłopoty po skybocie.

Otóż nie tak dawno go zainstalowale, ale musiałem go usunąć z tego powodu, że Kaspersky nie może działąć z innymi prtogramami szpiegującymi, a także anwirusowymi, dlatego też pozbyłem się tego skybota, ale pozostał mi wpis, którego nie moge się pozbyć.

Pytałem się już pomocy technicznej w Kasperskim, ale nie wyjaśnili mi dokładnie jak to należy to zrobić.

Juz ponownie odinstalowaem tegop Kasperskiego, dlasprawdzianu jak to będzie wyglądało po ponownym zainstalowaniu, lecz nic się nie poprawia.

Jakie może macie pomysły na to???

Bo ja już żadnego, poza przeinstalowaniem systemu, ale tylo dlatego???

Pierwsze słyszę, że Kasperky ma jakiś problem ze Spybotem. W czym się konkretnie przejawia ten problem?

ni nie dygaj. SpyBot zabezpieczył swoje kopie zapasowe hasłem. Nic się nie dzieje złego. Wszystko jest ok

Możesz usunąć te pliki w SpyBot w zakładce Przywracanie

lub ręcznie. Znajdz ten folder i usuń z całą zawartością.

A co wyczytałeś, że Kacper działaźle z innymi antyszpiegami to głupstwo

muszę wam powiedzieć, że gdy odpaliłem spybota, to również miaem kłopoty z Centrum ZAbezpieczeń. Otóż padł a mi ochrona w Centrum, także między innymi musiałem usunąć spybota.

Co do jego folderu już go dawno nie mam a wpisy dalej mi się pokazują, więc nie wiem jak to usunąć.

Bo gdyby to zależało od folderu…, ale o to chodzi, że folderu nie mam żądnego, wszystko na bieżąco usuwam.

Więc jak to moge inaczej zrobić ręcznie?

Złączono Posta : 01.08.2006 (Wto) 17:07

odkry pliki ukryte

usuń ręcznie katalog zaznaczony na czerwono

C:\Documents and Settings\ All Users \Dane aplikacji\SpyBot Search&Destroy

już tak robiłem nieraz i nic takiego tam nie ma, także ten sposób dla mnie też był obeznany.

Proszę o inne propozycje