Problm z Bootscreen przy uruchamianiu systemu

Witam mam problem manowicie przy uruchamianiu windows`a pojawia sie czarny obraz na ktorym pisze ze musze wybrac jaki system uruchomić czy soc takiego i sa dwie mozliwosci Windows Xp proffesional i niżej Windows [cos tam]. W czym rzecz jak to usunac prosze o pomoc. ![-o<

Edytuj plik boot.ini i wywal niepotrzebny wpis (panel sterowania->system->zaawansowane->uruchamianie i odzyskiwanie->właściwości->edytuj).

Najlepiej da jego zawartość na forum.

to znaczy wyswietliło mi sie coś takiego :

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional (bootscreen)” /noexecute=optin /fastdetect /KERNEL=kernel1.exe

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

co mam z tym zrobic??

Który wywalamy (dolny, czy górny):

Microsoft Windows XP Professional (bootscreen)"

Microsoft Windows XP Professional"

ja zawsze jak uruchamiam to wciaskam górny czyli dolny jest nie potrzebany wiec mozna wywalić:P

[boot loader]

timeout=30

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS

[operating systems]

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS="Microsoft Windows XP Professional (bootscreen)" /noexecute=optin /fastdetect /KERNEL=kernel1.exe

Jak dla mnie to ten dolny miał prawidłowy wpis. Jesteś pewien, że zawsze wybierałeś z menu: Microsoft Windows XP Professional (bootscreen)

Może sprawdź?

OK dzieki wielkie:P