Procek dla GTA IV

Witam. Przejde odrazu do rzeczy.Żeby pograć w GTA IV będe potrzebował procka na rdzeniu?

Proszę o odpowiedź.

Z góry dziękuje…

;/ Można jaśniej?

Czy do grania w GTA IV będe musiał kupić procesor na podwójnym rdzeniu?

A czy jeszcze są produkowane wydajne procesory na jednym rdzeniu (pomijając Atom, który do bardzo wydajnych nie należy) Podaj jaką masz płytę główną? Może być potrzeba jej wymiany, bo może ona wydajnego procesora nie obsłuży, chyba że nie chcesz jej wymieniać? Teraz podstawa to 2 rdzenie, a 4 są już bardzo popularne.

2 rdzenie dla tej gry mogą być za słabe.

Proponuje minimum 3 rdzenie lub najlepiej 4 oczywiście z rozsądnym taktowaniem powyżej 2.6GHz

Ja mam E7400 3.8 i spokojnie wystarcza.

Czyli jak mam Celeron D Intela 3,20 Ghz to za słabe?

Podaj konfiguracje całego komputera, procesor to nie wszystko, wiele znaczy też np. karta graficzna. Cóz z tego, że będziesz miał super procesor a kartę sprzed kilku lat - też nie pójdzie.

Proc:Intel Celeron D 3,2 Ghz

Ram:1 GB

Grafa:nVidia 7300 GT 256mb

Windows Xp SP 3

Nie pograsz :frowning:

Czemu? Kolega miał niemal że takiego samego kompa i grał na medium?

Na tym celeronie to San Andreas co najwyżej Ci pójdzie. 2 GB RAM to absolutne minimum. No i na karcie musi być przynajmniej 512 MB.

Kolega mi mówił że mu sięnie cieło a miał niemal identyczny komp.Na youtube jest filmik jak gościu miał taką karte jak ja i tyle samo ramu.

http://forum.pclab.pl/t467935.html

Dodane 05.10.2009 (Pn) 20:50

http://cyri.systemrequirementslab.com/srtest/

Wynik testu według mnie na medium bym pograł

Minimum nie spełniasz ;p Procek i karta ci nie uciągnie, do GTA 4 TRZEBA mieć PRZYNAJMNIEJ Pentiuma 4 3,4 z HT :smiley: Wtedy na minimum jest jakieś 3 fps :slight_smile:

karta powinna uciągnąc jeżeli się wykona odpowiednie zabiegi a ja bardziej bym się martwil o katre niż o proca… :?

A rób jak chcesz…

ja tu do wszystkich prosze o porad a ty

Bo uparty jestes. Mówie że na tym kompie sobie nie pograsz a ty sie kłócisz. Po co więc w ogóle zasięgasz rady jeśli wiesz lepiej od innych??