Proces który pożera procesor

Gdy włączam muzykę w Foobar2000 to proces “System” pożera ok 40% procesora :open_mouth: sam program Foobar bierze znacznie mnie bo ok 4% zależy jak mu stoi :stuck_out_tongue:

i czym to jest spowodowane? Bo to w sumie nie od teraz tak się dzieje, i powiedziałem koniec bo to dość męczące jest, gdy słucham muzyki nie mogę normalnie po internecie chodzić bo muli na nie których stronach, jeszcze więcej flashy i tych reklam niech pchają to każdy będzie narzekał jak babcia w autobusie że ktoś jej zajął miejsce na przednich siedzeniach.

Pozdrawiam.

nie ma się co dziwić - twój procesor nie jest już pierwszej świeżości :slight_smile: flash wychodzi w kolejnych wersjach, poprawiona jakość itd - kosztem wydajności czyli de facto wyższych wymagań.

kiedyś jeszcze za czasów Winampa i zwykłej karty dźwiękowej w sumie było w porządku na tym kompie :slight_smile: ale po zmianach w dźwięku myślę że to wszystko zaczęło się walić, nowa karta i bardziej zaawansowany program do odtw. muzyki.

No cóż, kiedyś tam będzie trzeba wymienić ten złom (:

Dobra w sumie jeżeli to wina proca to nie będę już Wam śmiecił, Pozdrawiam :slight_smile:

josiok ,

Poczytaj - Konkretne tematy… ze zwróceniem szczególnej uwagi na pierwszy post. Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty - proszę użyć przycisku ac7a4cd89050aa6e.gif