Procesor - co polecacie

Witam. Co myślicie o procesorze: Intel Pentium D 3.00GHz i karcie graficznej: ATI Radeon HD3600?? Szukam czegoś taniego ale i żeby dobrze działało.

Podaj resztę konfiguracji.

KamWi ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Cześć

oraz budżet jaki możesz przeznaczyć na zakup komputera.

Co do procesora chodzi mi mniej więcej o to:

http://ark.intel.com/products/27517/Int … 00-MHz-FSB

Co do grafiki to nieważne, bo znalazłem już kilka ciekawych ofert.

Cześć

Jeżeli nie podasz reszty zestawu jaki posiadasz, bądź zamierzasz posiadać to trudno nam będzie powiedzieć czy zakup takiego procesora będzie opłacalny.

Nie wiemy też do jakich zastosowań będzie wykorzystywany sprzęt.

Chodzi mi głównie co sądzicie o tym procesorze, może ktoś go posiada i by mi powiedział, jak się sprawuje. Jeśli zobaczę pozytywne komentarze to resztę dobiorę już bez problemu. Ten sprzęt miałem zamiar wykorzystywać głównie do przeglądania internetu i czasami pograć sobie w jakieś niewymagające gry.

I wg. was do czego lepszego taki procesor może się nadawać??

Cześć

Jak dla mnie zakup tego procesora (tego ze strony Intela) i płyty do niego jest nieopłacalny ponieważ opiera się on o stary socket 775.

Jeżeli miałbym kupować nowy sprzęt to na pewno wybrałbym coś bardziej przyszłościowego, co ławiej będzie rozbudować.

W takim razie dzięki. Poszukam coś lepszego ^^

Cześć,

Zobacz sobie tego procka Intel Celeron G 550 - zbiera dosyć dobre opinie, do Twoich potrzeb powinien spokojnie wystarczyć. Dokupisz do niego jakąś płytę pod Socket 1155 i myślę, że w 320-330 powinieneś się zmieścić. :wink: