Procesor do 200zł, socket A

(Szynekz) #1

Szukam procesora z chłodzeniem do 200zł pod socket A, a konkretnie pod płytę Asrock K7VT4A Pro. Czy http://www.allegro.pl/item396194724_kro ... _axmh.html + http://www.allegro.pl/item396640488_arc ... gw_fv.html to dobry wybór?

(Maniekz1985) #2

Może być to i to ale lepiej imo te dwie stówy odłożyć i zbierać na nowego kompa bo za 1k idzie już coś porządnego kupić.

(eyeti) #3

za 1 k całkiem dobry sprzęt.

Do pracy biurowej i nie wymagających gier wystarczy.

Dozbieraj kasy i kup drugiego kompa :wink:

(Larry Bigl) #4

Fakt rada dobra żeby kupić nowego kompa, ale Panowie...do cholerci jasnej każdemu to radzicie ale jak widzicie pytanie jest konkretne pytanie i user oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie w kółko dołóż-kup itd itp.

ps, tak dobry wybór.

(Darth ReX) #5

Bo nieopłacalne jest kupowanie proca za 200zł pod tak stary i archaiczny socket.

(Maniekz1985) #6

Się nie spinaj tak bo ci żyłka pęknie.

A ty chyba czytać nie umiesz bo odp. już dostał.

(Szynekz) #7

Panowie, ja nie śpię na pieniądzach :confused:

(Emilmlo) #8

Szynek ile masz ramu, jaki masz zasilacz i jaką masz kartę graficzną ??

Dokładnie, w tej cenie mamy dużo wydajniejszy procesor do nowego kompa.

(Maniekz1985) #9

No ale jeżeli kolo nie ma więcej kasy i nie będzie miał to np. takiego E2200 będzie sobie mógł co najwyżej w ramkę oprawić.

Wszystko zależy od tego co ma i za ile ewentualnie by ktoś to mógł od niego kupić.

(Darth ReX) #10

Ja bym tam kupił za ok. 50zł Athlona 1700+ z jądrem Thoroughbred B, odblokował w nim mnożnik i bawił się w o/c.

(Emilmlo) #11

Miałem na myśli to że nie opłaca się brać tego procka co on dał w pierwszym poście, lepiej te 200 zł sobie zostawić.

Nie mówię że on ma kupić nowego procka do nowego kompa.

(Larry Bigl) #12

skoro nie potrzebuje on więcej niż procka to na kiego grzyba ma odkładać kase? Chce tylko tyle to tak wybiera, chciałby i miałby jak to by kupił nowy sprzęt. Proste. Gdyby miał sposobność kupić coś nowego to nie pytałby "Jaki procek pod Socket A kupić" tylko zapewne napisałby "jaki procek za rozsądne pieniądze radzicie bo chce zmienić sprzęt".

(Maniekz1985) #13

Hehe, a ty dalej nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem :slight_smile: