Procesor do 200zł, socket A

Szukam procesora z chłodzeniem do 200zł pod socket A, a konkretnie pod płytę Asrock K7VT4A Pro. Czy http://www.allegro.pl/item396194724_kro … _axmh.html + http://www.allegro.pl/item396640488_arc … gw_fv.html to dobry wybór?

Może być to i to ale lepiej imo te dwie stówy odłożyć i zbierać na nowego kompa bo za 1k idzie już coś porządnego kupić.

za 1 k całkiem dobry sprzęt.

Do pracy biurowej i nie wymagających gier wystarczy.

Dozbieraj kasy i kup drugiego kompa :wink:

Fakt rada dobra żeby kupić nowego kompa, ale Panowie…do cholerci jasnej każdemu to radzicie ale jak widzicie pytanie jest konkretne pytanie i user oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie w kółko dołóż-kup itd itp.

ps, tak dobry wybór.

Bo nieopłacalne jest kupowanie proca za 200zł pod tak stary i archaiczny socket.

Się nie spinaj tak bo ci żyłka pęknie.

A ty chyba czytać nie umiesz bo odp. już dostał.

Panowie, ja nie śpię na pieniądzach :confused:

Szynek ile masz ramu, jaki masz zasilacz i jaką masz kartę graficzną ??

Dokładnie, w tej cenie mamy dużo wydajniejszy procesor do nowego kompa.

No ale jeżeli kolo nie ma więcej kasy i nie będzie miał to np. takiego E2200 będzie sobie mógł co najwyżej w ramkę oprawić.

Wszystko zależy od tego co ma i za ile ewentualnie by ktoś to mógł od niego kupić.

Ja bym tam kupił za ok. 50zł Athlona 1700+ z jądrem Thoroughbred B, odblokował w nim mnożnik i bawił się w o/c.

Miałem na myśli to że nie opłaca się brać tego procka co on dał w pierwszym poście, lepiej te 200 zł sobie zostawić.

Nie mówię że on ma kupić nowego procka do nowego kompa.

skoro nie potrzebuje on więcej niż procka to na kiego grzyba ma odkładać kase? Chce tylko tyle to tak wybiera, chciałby i miałby jak to by kupił nowy sprzęt. Proste. Gdyby miał sposobność kupić coś nowego to nie pytałby “Jaki procek pod Socket A kupić” tylko zapewne napisałby “jaki procek za rozsądne pieniądze radzicie bo chce zmienić sprzęt”.

Hehe, a ty dalej nie nauczyłeś się czytać ze zrozumieniem :slight_smile: