Procesor/System 100% Procesy

Witam mam taki problem, gdy włączam komputer wszystko ok itp zuzycie procesora jest w około 5-8%. Natomiast gdy włączam gre internetową (Metin2) po jakiś 1-2 minutach procesor skacze mi na 80-100% sprawdzałem w procesach gra zabiera mi około - 20-35% i nagle proces (system) zabiera kolejne 25-30%… czemu?? i tam inne procesy skaczą ale one już po mniej zabierają 0/1/2% :slight_smile:

Mój laptop to Acer aspire 6920

Procesor Intel Core 2duo 2x2ghz

4gb ram

Karta graficzna Nvidia geforce 9500m

Ps: czasami podczas gry sterownik karty przestaje mi działac i wyskakuje komuniokat że przestał dzialac ale odzyskał sprawność

Proszę o pomoc i propozycje na temat tego dlaczego zużycie procesora jest tak duze … Wirusy raczej wykluczam mam wykupionego avg i codzienne skanowanie :slight_smile:

Pomoc piszcie na gg 524974 z góry dzięki

Mimo wszystko przeskanuj doktorem web curelt, bo nie wiem, czy avg jest takim dobrym antywirusem… Ten program jest skanerem, nie programem antywirusowym, który nie wymaga instalacji, tak więc nie musisz się przejmować, że może się “pogryźć” z avg…

Przeskanowałem komputer i nic mi nie wykryło :slight_smile: Może jakieś propozycje czemu tak jest?

Dodane 27.04.2011 (Śr) 20:13

Ref proszę o jakąś szybką poradę tu lub na gg :slight_smile:

Przeczyść system Ccleanerem ,zdefragmentuj dysk twardy, użyk tego skanera antywirusowego http://www.dobreprogramy.pl/Malwarebytes-AntiMalware,Program,Windows,13117.html .

Masz wgrany najnowszy sterownik grafiki? Nie przegrzewa się przypadkiem grafika : )?