Procesor wraz płytą główną do 450 zł

Witam, powiem krótko. Chcę kupić jakis Procesor z Płytę główną do 450zł z przesylką

http://allegro.pl/intel-e6500-ecs-945gc … 24899.html Co sadzicie o tym? Płyta głównej nie znam, dobra? Za bardzo nie bede sie bawil z podkrecaniem. Moze o 100hz.

Kupie cos lepszego w tej cenie? Chcialbym zeby ramy obslugiwalo 800 DDR2 lub więcej. Ewentualnie nie i tyle ;p Mysle ze gry powinny na srednich smigac (Crysis?). DORADŹCIE, BŁAGAM.

plyta badziewie straszne, za 450 zl mozna miec cos lepszego na am2+/am3

Więc Powiedz Pan jaka z prockiem byłaby lepsza? Jak ktoś może niech linki da. Albo same nazwy

Oszczędź sobie E6500 bo to badziew. Brałbym w tej cenie ATHLONA II X3 440 3x3.0GHz i do tego jakąś płytę asusa za 150zł. Lepszej nie widzę potrzeby kupować. I tak gwarancję będziesz miał 3 letnią a płyty asusa są najbardziej opłacalne, jakość/cena.

Ta płyta nie obsłuży Ci 1066 DDR2 lub więcej - 945GCT-M2 (V1.0) . Socket 775 - to już przeszłość. Doradziłbym tą propozycję : http://allegro.pl/asus-m4a785td-v-evo-a … 13252.html - ale podejrzewam ,że licytacja przekroczy limit Twoich funduszy na ten cel.

w sumie to olewam juz to 1066 DDR2. Socket 775 no niby przeszlosc ale I7 nie potrzebuję wsadzać. i podkreślam LIMIT 450zł (Drugie tyle na karte musze wydać)

A może z to:

ASROCK M3N78D

AMD ATHLON II X3 440 BOX lub AMD ATHLON II X2 260 BOX

Ciekawa propozycja Jasiu, tylko jeszcze chłodzenie do tego to z 70zł ? Trochę przekracza budżet :confused: Płyta wszystko OK, gdyby miała ACC , chodź pewnie w przyszlości sobie odblokuje, tak żeby się pobawić.

po co X2 260, lepiej 245, tyle ze tu najwazniejsza kwestia czy gosc ma RAM do tych plyt, chyba ze swoj sprzeda to tak

Płyta główna Asrock M3A770DE AMD 770 Socket AM3

Procesor AMD Athlon II X3 440 (AM3) BOX

P.S - ta płyta ma lepszy chipset niż ASROCK M3N78D

“Dragonito12” chłodzenie do procka Ci nie potrzebne bo to są wersje BOX’ owe.

No można wziąć AMD ATHLON II X2 245 BOX i tą płytę co polecił “kliszka” ASROCK M3A770DE

Razem wyjdzie 426 zł z wysyłką (oczywiście przy przedpłacie)

Sam mam asrocka M3A770DE mogę polecić.

Asrock. Fajna płyta, Jestem już nastawiony na Athlona II X3 440. Na chip teście jest pierwszy w rankingu ECO, ramy sprzedam swoje DDr1 i kupie narazie z 1gb jakiś DDR3. Więc polecacie Asrocka? tylko kwestia Płyty głównej mi pozostała. byleby nie mATX, dodam że w dupie mam wielkość czy tam głośność chodzenia zestawu. budżet wzrósł DO 480zł :smiley:

Ten “mój” asrock jest w swoim przedziale cenowym według mnie najlepszy, nie ma konkurencji, bo czasem możesz dostać za podobną cenę 2sloty na pamięć DDR3. A mocny chipset jest i można nawet przy tym x3 rdzeniowcu odblokować na nim rdzeń lub L3, mi się nie udało :confused: Do tego obsługuje procesory do 140W i Phenomy x6, choć pewnie i tak w przyszłości będzie się wymieniać na nowe procki na am3+ buldożery :stuck_out_tongue:

A kupowaliście już na tym Arest.pl ? Rzetelny sklep, można kupować przelewem bez problemu dojedzie towar?

Ja kupiłem grafę. Wszystko bezproblemowo.

Ja mam kompa za 1620zł z arest.pl byłem osobiście u nich(mam ok 1,5h jazdy samochodem), bo miałem problem z pamięcią i wymienili mi i przetestowali kompa w 2godziny. W sklepie widać że są spoko ludzie, towar był zapakowany solidnie i nie przegapili nic i znalazło się wszystko. Towar miałem w 22godziny dokładnie. Wystawiłem im na opineo.pl 10/10 opinie, nawet że trafiłem na trefną pamięć, gdybym wiedział że tak będzie to bym im kazał złożyć i przetestować. Nawet z szefem przez telefon rozmawiałem na temat problemu z pamięcią i nie uświadczyłem jakiegoś nie rzetelnego itp do mnie podejścia. W sklepie mają 6 sprzedawców, a w drugim gdzie mają serwis to mają 1 1 sprzedawcę, byłem u nich w sobotę i mieli ruch duży i non stop ktoś przychodził.

Ja jestem zadowolony że u nich kupiłem.

Dragonito12 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych równań i krzyków w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978