Procesor wraz płytą główną do 450 zł

(Draco292) #1

Witam, powiem krótko. Chcę kupić jakis Procesor z Płytę główną do 450zł z przesylką

http://allegro.pl/intel-e6500-ecs-945gc ... 24899.html Co sadzicie o tym? Płyta głównej nie znam, dobra? Za bardzo nie bede sie bawil z podkrecaniem. Moze o 100hz.

Kupie cos lepszego w tej cenie? Chcialbym zeby ramy obslugiwalo 800 DDR2 lub więcej. Ewentualnie nie i tyle ;p Mysle ze gry powinny na srednich smigac (Crysis?). DORADŹCIE, BŁAGAM.

(Azazel33) #2

plyta badziewie straszne, za 450 zl mozna miec cos lepszego na am2+/am3

(Draco292) #3

Więc Powiedz Pan jaka z prockiem byłaby lepsza? Jak ktoś może niech linki da. Albo same nazwy

(Cyba91) #4

Oszczędź sobie E6500 bo to badziew. Brałbym w tej cenie ATHLONA II X3 440 3x3.0GHz i do tego jakąś płytę asusa za 150zł. Lepszej nie widzę potrzeby kupować. I tak gwarancję będziesz miał 3 letnią a płyty asusa są najbardziej opłacalne, jakość/cena.

(kliszka) #5

Ta płyta nie obsłuży Ci 1066 DDR2 lub więcej - 945GCT-M2 (V1.0) . Socket 775 - to już przeszłość. Doradziłbym tą propozycję : http://allegro.pl/asus-m4a785td-v-evo-a ... 13252.html - ale podejrzewam ,że licytacja przekroczy limit Twoich funduszy na ten cel.

(Draco292) #6

w sumie to olewam juz to 1066 DDR2. Socket 775 no niby przeszlosc ale I7 nie potrzebuję wsadzać. i podkreślam LIMIT 450zł (Drugie tyle na karte musze wydać)

(Jas162) #7

A może z to:

ASROCK M3N78D

AMD ATHLON II X3 440 BOX lub AMD ATHLON II X2 260 BOX

(Draco292) #8

Ciekawa propozycja Jasiu, tylko jeszcze chłodzenie do tego to z 70zł ? Trochę przekracza budżet :confused: Płyta wszystko OK, gdyby miała ACC , chodź pewnie w przyszlości sobie odblokuje, tak żeby się pobawić.

(Azazel33) #9

po co X2 260, lepiej 245, tyle ze tu najwazniejsza kwestia czy gosc ma RAM do tych plyt, chyba ze swoj sprzeda to tak

(kliszka) #10

Płyta główna Asrock M3A770DE AMD 770 Socket AM3

Procesor AMD Athlon II X3 440 (AM3) BOX

P.S - ta płyta ma lepszy chipset niż ASROCK M3N78D

(Jas162) #11

"Dragonito12" chłodzenie do procka Ci nie potrzebne bo to są wersje BOX' owe.

No można wziąć AMD ATHLON II X2 245 BOX i tą płytę co polecił "kliszka" ASROCK M3A770DE

Razem wyjdzie 426 zł z wysyłką (oczywiście przy przedpłacie)

(Dwodnicki) #12

Sam mam asrocka M3A770DE mogę polecić.

(Draco292) #13

Asrock. Fajna płyta, Jestem już nastawiony na Athlona II X3 440. Na chip teście jest pierwszy w rankingu ECO, ramy sprzedam swoje DDr1 i kupie narazie z 1gb jakiś DDR3. Więc polecacie Asrocka? tylko kwestia Płyty głównej mi pozostała. byleby nie mATX, dodam że w dupie mam wielkość czy tam głośność chodzenia zestawu. budżet wzrósł DO 480zł :smiley:

(Dwodnicki) #14

Ten "mój" asrock jest w swoim przedziale cenowym według mnie najlepszy, nie ma konkurencji, bo czasem możesz dostać za podobną cenę 2sloty na pamięć DDR3. A mocny chipset jest i można nawet przy tym x3 rdzeniowcu odblokować na nim rdzeń lub L3, mi się nie udało :confused: Do tego obsługuje procesory do 140W i Phenomy x6, choć pewnie i tak w przyszłości będzie się wymieniać na nowe procki na am3+ buldożery :stuck_out_tongue:

(Draco292) #15

A kupowaliście już na tym Arest.pl ? Rzetelny sklep, można kupować przelewem bez problemu dojedzie towar?

(Jas162) #16

Ja kupiłem grafę. Wszystko bezproblemowo.

(Dwodnicki) #17

Ja mam kompa za 1620zł z arest.pl byłem osobiście u nich(mam ok 1,5h jazdy samochodem), bo miałem problem z pamięcią i wymienili mi i przetestowali kompa w 2godziny. W sklepie widać że są spoko ludzie, towar był zapakowany solidnie i nie przegapili nic i znalazło się wszystko. Towar miałem w 22godziny dokładnie. Wystawiłem im na opineo.pl 10/10 opinie, nawet że trafiłem na trefną pamięć, gdybym wiedział że tak będzie to bym im kazał złożyć i przetestować. Nawet z szefem przez telefon rozmawiałem na temat problemu z pamięcią i nie uświadczyłem jakiegoś nie rzetelnego itp do mnie podejścia. W sklepie mają 6 sprzedawców, a w drugim gdzie mają serwis to mają 1 1 sprzedawcę, byłem u nich w sobotę i mieli ruch duży i non stop ktoś przychodził.

Ja jestem zadowolony że u nich kupiłem.

(Monczkin) #18

Dragonito12 , nazwij temat konkretnie, bez zbędnych równań i krzyków w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978