Procesor Zmiana?

(system) #1

witam , mam ATHLONA 64 3000 i chce go zmienic na ATHLONA 64 X2 okolo 3800 lub 4200. Czy odczuje duz膮 roznice w wydajnosci itd. ? taktowanie drastycznie sie niezmieni ale ten jzu bd 2rdzeiowy wiec ? prosze o pomoc i z gory thx :slight_smile:

(system) #2

odczujesz napewno tylko czy ten 3000 jest na socket AM2 ? bo jesli nie - czeka Ci臋 te偶 wymiana p艂yty g艂贸wnej

(Remikk70) #3

Ostatnio robi艂em taki eksperyment . Zast膮pilem na p艂ycie 478 celeronka 1,7 GHz Pentiumem 2GHz wcze艣niej przekonany ze r贸偶nicy nie bedze . A tu szok normalnie . Moje programiki do obr贸bki zdj臋膰 rozsza艂a艂y si臋 na dobre a to tylko 0,3 MHz w taktowniu zegara i troch臋 wi臋ksza pamie膰 podr臋czna L2 procesorka zamiast 128 to 256 MB ????

(Lopio) #4

Nie strasz go 8) nowy procesor b臋dzie pasowa艂, sprawdza艂em.

(system) #5

pasowac bd bo mam plyte na AM2 . aha wiec przekonalisice mnie i go zakupie :slight_smile:

(Wujek 15) #6

Oplaca Ci sie to ? Wydaj kase na dobre ramy i kr臋c procka....CHyba nie jestes tak wymagajacy i nie robisz grafiki do gier komp. Typu GTA 4..3000 Ci nie starcza ?

(system) #7

no tak sobie , ram i tak kupuje 2GB ale i procka chcialem , zawsze 2 rdzenie to nie 1 :slight_smile: i jego bym podkr臋cil juz a nie tego . Grafiki do GTA 4 nierobie ,ale w photoshopie sie bawie i gram . A pozatym Vista mi troche wolno chodzi.

(Wujek 15) #8

Vista wolno chodzi bo malo ramu.. ale masz kase to sie rozbijaj :P... teraz to i ja sie czuje troche obrazony hehe ze A64 3000 Jest za s艂aby :stuck_out_tongue_winking_eye: ( spojrz w moj podpis ).. Zrob z obecnym prockiem cos dobrego.. pusc go bez wiatraka ile wytrzyma.. ale to jak juz bedziesz mial nowego.. zawsze jakies nowe testy sie przydadza :slight_smile:

(JNJN) #9

nesto**** WSZtm

Prosz臋 u偶ywa膰 polskich znak贸w,opcja zmie艅 i poprawi膰 posty.JNJN