Procesy windows blinds

siemka mam pytanie jak wyłączyc wszystkie procesy w windows blinds zeby on nigdzie nie działał tzn wyłączyłęm z alt+control+del i tam windowsblinds wyłączyłem i słszałem ze gdzies jeszcze mozna wyłączyc.tyko gdzie?

A na co ci wyłączać procesy.

Program uruchamia sie ze startem więc to nic nie da:

Start-uruchom-msconfig

Nie lepeij usunąc program :roll:

ale ja potrzebuje wyłączyc wszystkie jego porcesy wiem ze chyba jest takie cos w regedit.

nie radzę ci tego robić , sam kiedyś miałem problemy z takimi oto programami być może był to windows blinds ?? dużo żzerał mi pamięci a po wywaleniu i resecie sysu nie miałem paska menu start !!

tak to na pewno był windows blinds :!:

dzięki za rade ale wiesz gdzie moge to wszystko powyłączac?

:o

To jest komenda do otworzenia rejestru, ale w nim raczej nie wyłączysz :slight_smile:

Wpisy mozesz wyłaćzyć:

Start-uruchom-services.msc

dobra ten temat zamykam.a mam inne pytanie otoz jak włączy windows blinds i wybiore jakis styl to nnie uwstawia mi tego stylu tylko zmienia na styl klasyczny windows xp.wiecie co moze byc nie tak?

pewnie nie możesz zmienić kompozycji …

hmmm pewnie wywalił jakieś wpisy w rejestrze ten blinds

restartowałeś komputer po dezinstalacji tego programu ?

Złączono Posta : 24.02.2006 (Pią) 20:08

o ile go wywalaleś …

no wiec tak odrazu po instalacji chciałem zmienic styl i mie zmieniało na klasyczny windows xp:((pozniej wywaliłem zresetowałem kompa zainstalowałem jeszcze raz i to samo:((

wiesz coś on na pewno w rejestrze namieszał … w jaki sposób program odinstalowywałeś ??

jak nic nie daje pare resów ( czytałem gdzieś kiedyś podobny problem i to działało ) to zainstaluj sobie program uxtheme ma fajne style i nic nie miesza :stuck_out_tongue:

jest free :wink:

no to czemy nie działał odrazu po pierwszym zainstalowaniu??nic nie namiszałem!!

Drogi kolego to są objawy zcrackowanej wersji windowblinds , mam znajomego co miał wersję lewą, a ja miałem wersję full kupiona na stronie producenta, i wierz mi , program u mnie działa bez zarzutu, a kolega na pirackim programie długo nie zajechał, jemu po zmianie skinu nawet wszytskie okienka robiły się czarne, w necie jest pełno informacji jakie sa objawy xle napisanego cracka, dziwi mnie jedynie, że poruszasz temat dotyczący pirackiegbo programu, a tu nie otrzymasz ani cracka ani pomocy jesli chodzi o programy pirackie